Horeca Sektörüne Yenilikler Getiriyor

VİP Otel Ekipmanları Sanayi Ticaret Limited Şirketi, dünyanın önemli markalarından olan Jumbo’nun Horeca kanalında Türkiye genel distribütörlüğünü yapmaktadır.

VİP Otel Ekipmanları Sanayi Ticaret Limited Şirketi’nin Genel Müdürü Bülent Topaloğlu, sektörün önemli markalarından Jumbo’nun, Horeca Grubu’na yönelik yeni bir seri oluşturup, 4 yeni ürün modeli tasarladıklarını ve satışa sunduklarını belirtti. Topaloğlu, kaliteden ödün vermeden hazırlanan bu yeni ürünlerin en büyük özelliklerinin tüm işletmelere hizmet vermek amacıyla fiyatların çok uygun olarak hazırlanmış olduğunun da altını çizdi. 12 yıl boyunca Jumbo’da yaptığı çalışmalarla tanınan Bülent Topaloğlu, şu an VİP Otel Ekipmanları Sanayi Ticaret Limited Şirketi’nde Jumbo’nun Horeca sektöründeki hem satış hem de pazarlama faaliyetlerini yürütüyor. Jumbo’nun dünya çapında şu an yaptığı çalışmalardan bahseden Topaloğlu, şunları söyledi: “Jumbo, HORECA sektöründe bir yapılanma sürecine girdi. Bu süreçte fabrikasını taşıyarak, daha büyük bir alana sahip yeni fabrikasına geçti. Makine modernizasyonuna da giderek üretim hacmini arttırmış ve maliyetlerini de önemli ölçüde düşürmüş oldu. Bu avantajlarını da ağırlıklı olarak Horeca kanalında kullanma kararı aldı. Buna da mevcut serilere dört yeni model daha ilave ederek bir başlangıç yapmak istedi.
Bu süreçte direk sektöre hitap eden, sektörün yapısına karşılık verebilecek bir takım değişik yeni ürün hazırlıkları da başlattı.

Fiyatları çok uygun

Ürünlerinin hem kaliteli hem de fiyatlarının çok uygun olduğunu anlatan Topaloğlu, “Ürünlerimizin fiyatları şu an piyasada çok yüksekmiş gibi algılanıyor. Halbuki hiç de öyle değil. Hatta şu an yeni ürünlerimiz mevcut modellerimizin bile çok çok altında daha uygun fiyatlarda piyasaya sunuldu. Ve bunun olumlu tepkilerini de hemen aldık. Ve artık bu stratejiyle, en kısa zamanda jumbo horeca sektöründe de hak ettiği en iyi yeri alacaktır. dedi.

Jumbo 2012’ye damgasını vuracak

Topaloğlu, yeni modellerin ikisinin modern çizgilere sahip olduğunu diğer ikisinin de daha klasik olduğunu aktardı. Şu an çalışmalarının devam ettiğini kaydeden Topaloğlu, çalışması devam eden 2- 3 modellerinin daha olduğunun müjdesini verdi. Masaüstü ve servis ekipmanları noktasındaki çalışmalarımız da sürüyor. 2012’de ürün çeşitliliğimizi olabildiğince artıracağız” dedi.

Bölge müdürlükleri kuruldu

Kurdukları bölge müdürlükleri ile bayilik organizasyonlarını başarıyla sürdüklerini kaydeden Topaloğlu, kurum içi ve bayi çalışanlarının eğitimlerine, sosyal sorumluluk projelerine, ponsorluk faaliyetlerine başladıklarını ve bunu başarıyla da sürdürdüklerini kaydetti. Topaloğlu, bu yıl çeşitli fuarlara da katılacaklarını söyleyerek “2012 Antalya Anfaş Fuarı, TUSİD fuarında da yer alacağız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir