Duş Sistemi Kumanda Edilebiliyor

Grohe Ondus® Veris Dijital, lavabo bataryası, banyo/duş bataryası ve duş sistemini kumanda edebilen dijital teknolojisi sayesinde kullanıcılar suya parmak uçları ile hareket verebiliyor.

2011 yılında Red dot “best of the best” ödülüne layık görülen GROHE Dijital, banyoda dijital devrimin en başarılı örneği olarak kabul ediliyor. GROHE Ondus® Veris Dijital serisi de bu devrimi tasarım öğeleri ve ürün çeşitliliği ile birleştiriyor. Lavabo bataryası, banyo/duş bataryası ve duş sistemini kumanda edebilen dijital teknoloji sayesinde kullanıcılar suya parmak uçları ile hareket verebiliyor.

Kablosuz kontrol birimi

Puk denilen dijital kontrol birimi üzerindeki tuşlar kullanılarak su açıp kapatılabiliyor; sıcaklık ayarlanabiliyor; su basıncı kontrol edilebiliyor. Dijital yön değiştirici sayesinde, tek bir dokunuşla banyo ve duş çıkışları arasında seçim yapılabiliyor. Lavabo, bide, küvet ve duşun kontrol edilmesini sağlayan küçük kablosuz kontrol birimi (puk), kullanıcıya maksimum konfor sağlamak için herhangi bir yüzeye ve konuma yerleştirilebiliyor.

Banyo tasarımı için bir avataj

Grohe StarLight® kaplaması ile mükemmel parlaklığa sahip serinin dijital lavabo bataryasına alternatif olarak duvardan ankastre lavabo bataryası bulunuyor. Ayrıca free-standing kullanımlar için yerden küvet çıkış ucu banyolarda özgür bir tasarım yapılması için fırsat sunuyor. Ayrıca farklı ebatta ve fonksiyonlardaki el duşu, tepe duşu gibi alternatifler de yine banyo tasarımı için bir avantaj olarak karşımıza çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir