McDonald’s Menüleri Kepekli Ürünlerle Çeşitleniyor!

McDonald’s, salatalar ve ızgara tavuklu sandviçin de aralarında bulunduğu Hafif&Aktif menülere kepekli ürünleri de ekledi. Danimarka’da McDonald’s restoranında 18 yıl önce keşfedilen Top Model Tülin Şahin yeni kepekli ürünleri tanıtıyor…

McDonald’s, uzun zamandır menüleri arasında yer alan Hafif&Aktif ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Türkiye’de 200’e yakın restoranda McDonald’s tüketicilerinin severek tükettiği salatalar ve ızgara tavuklu sandviçin de aralarında bulunduğu Hafif&Aktif ürünlere kepekli menüler de eklendi. Etli ve tavuklu olarak hazırlanan iki yeni kepekli sandviçe küçük salata ve içecek eşlik ediyor. Kepekli ürünlerin tanıtımında Danimarka’da McDonald’s restoranında 18 yıl önce keşfedilen Top Model Tülin Şahin rol alıyor.

‘Hafif&Aktif menülerimiz daha da genişleyecek’

Uzun zamandır menüleri arasında yer alan Hafif&Aktif menülere iki yeni kepekli ürünü eklediklerini ifade eden McDonald’s Genel Müdürü Dilek Başarır; “Biz ürün yelpazemizi sürekli geliştiriyor ve yeniliyoruz. Bir yandan mevcut ürünlerimizi geliştirirken, diğer yandan yeni ürünler ile tüketicilerimizin değişen ihtiyaçlarına yanıt veriyoruz. En son geliştirdiğimiz, etli ve tavuklu olarak kepekli ekmek içinde hazırlanan ürünlerimizin ve küçük salatalarımızın da dahil olduğu, salatalar ve ızgara tavuklu sandviçin de aralarında bulunduğu Hafif&Aktif menülerimiz sayesinde; günün her saatinde, her yaş ve cinsiyetten misafirlerimizin zevkle tüketebilecekleri ürünleri sunuyoruz” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir