Puratos, Puravita ile Sağlık ve Lezzeti Bir Arada Sunuyor

Puratos, Puravita ürün kategorisinde yer alan soyalı, maltlı, doğal lifli, vitamin ve mineralli ürünleriyle lezzeti ve sağlığı bir arada sunuyor.

Belçikalı ekmek, pasta ve çikolata uzmanı Puratos, Puravita ürün kategorisinde yer alan soyalı, maltlı, doğal lifli (hifiber), vitamin ve mineralli (wholegrain) ürünleriyle lezzeti ve sağlığı bir arada sunan ekmek yapımını kolaylaştırıyor.

Ekmek, pasta ve çikolata hammadde üretimi alanında geliştirdiği yenilikçi ve sağlıklı ürünlerle ustaların ve sektörün en büyük yardımcısı Puratos, ekmek miksleri kategorisinde yer alan Puravita ile sağlıklı ve lezzetli ekmek yapımına katkı sağlıyor.

Puravita ürün kategorisinde yer alan soyalı ürününde Puratos; kolestrole iyi gelen, kalp ve damar hastalıklarına karşı koruyan soya, ayçekirdeği içi ve susam kullanıyor. Puratos maltlı ürününün içinde ise, solunum ve sindirim sisteminin düzenli çalışmasını sağlayan, tansiyonu düzenleyen ayçekirdeği içi, keten tohumu, rezene ve yulaf bulunuyor.  Bağışıklık sistemini güçlendiren ve enerji veren doğal liflerle hazırlanan Puravita doğal lifli (hifiber) ise vücut direncinin arttırılmasında etkili oluyor.

Sağlıklı yaşamı destekleyen, B, E vitaminleri ile demir ve magnezyum açısından zenginliğiyle dikkat çeken Puravita Wholegrain ise, tam buğday unlu ekmeklerin yapılmasına katkı sağlayıp dengeli beslenmeye yardımcı oluyor.

Yüzde 100’lük kullanım oranına ve dokuz ay raf ömrüne sahip olan Purativa ekmek geliştiriciler, 25 kg’lık ambalajlarda kullanım reçetesiyle birlikte ekmek ustalarının beğenisine sunuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir