Geleneksel Sütlü Tatlılar, ‘Şeftat’ ile Mutfaklarda

Tatlıcı Tombak, Sütlü tatlıyı endüstrileştirdi, ayda 500 bin adet satışa ulaştı.

Geleneksel sütlü tatlıları modern bakış açısıyla sunan Tatlıcı Tombak, şefin tatlısı Şeftat markasıyla kurumsal satışta saglam adımlarla ilerliyor. Aylık 500 bin adet tatlı üretimiyle Ulusal Zincir Magazaların raflarında tüketici ile buluşan Şeftat lezzetlerine catering şirketleri ve restoranlar da yogun ilgi
gösteriyor. Tombak kalitesini rekabetçi fiyatlarla tüketici ile buluşturan Şeftat, kazandibinden sütlaca, profiterolden ekmek kadayıfına sütlü ve şerbetli tatlı çeşitleri ile lezzet tutkunlarının tercihi oluyor. Geleneksel Tatların Modern Sunumu Geleneksel sütlü tatlıları modern bakış açısıyla tüketiciyle buluşturan Tatlıcı Tombak, daha geniş kitlelere Şeftat markasıyla ulaşıyor. Şefin tatlısı Şeftat markasıyla sütlü tatlıların yanında ekmek kadayıfı, ekler pasta ve kurabiye çeşitleri ile ulusal zincir marketlerin raflarında satışa sunuluyor.
Tatlıcı Tombak “Şeftat” markasıyla sütlü tatlıyı endüstrileştirerek geniş kitlelere uygun fiyatlarla ulaştırıyor. Tatlıcı Tombak’ın kurumsal satış markası olan ve ayda 500 bin adet üretimle sofralardaki yerini alan Şeftat tatlı ve kurabiyeleri, lezzet ve kalitesinden ödün vermiyor. Ev sütlacından profiterole
şekerpareden ekmek kadayıfına ve kurabiye çeşitlerine kadar birçok ürünle raflardaki yerini alan Şeftat, sütlü ve şerbetli tatlı arayanların ilk tercihi oluyor.
20 Farklı Çeşit Ürün Sütlü tatlılarda kazandibi, tavukgögsü, tavuklu kazandibi, ev sütlacı, fırın sütlacı, sakızlı muhallebi, şokosüt, krem karamel, supangle, profiterol, krem şokolanın yanında, şerbetli tatlılarda ekmek kadayıfı, tel kadayıf, şekerpare, kalburabastı, ayrıca aşure, ekler pasta, kurabiye gibi 20 çeşit ürünü bulunan Şeftat markasına ulusal zincir magazalardan ulaşılabilir, toplu tatlı siparişi için ise genel merkez ile iletişime geçilebilir. Bir Tatlıcı Tombak markası olan ve Uluslararası Gıda Güvenligi Yönetim Sistemi Standartlarında üretilen Şeftat’ın en özel lezzetleri hakkında bilgi almak için www.seftat.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir