Holiday Inn Istanbul City’de Brezilya Festivali’ne yoğun ilgi

31 Ekim 2012 gecesi Holiday Inn Istanbul City’de Brezilya Başkonsolosu Luiz Henrique Pereira Da Fonseca ve eşi Solange Da Fonseca ve otel üst yönetiminin misafirperverliğinde gerçekleşen Brezilya Festivali’nin konukları ilgi çekiciydi.

Başta Almanya, Arjantin, Avusturalya, Italya, İsveç, Japonya ve birçok ülkenin konsolosları, Anadolu Efes Başkanı Alejandro Jimenez, HDI Sigorta CEOsu Orhan Arıkçı, Alarko grubu yöneticileri ve iş dünyasının daha birçok önde gelen profesyonelleri, Air Astana, Tarom, Ürdün Havayolları, Etihad, Singapur  ve birçok havayolunun Genel Müdürlerinin, Brezilyalı fotomodel ve voleybolcuların katılımı ile gerçekleşen geceye ilgi yoğundu.

Konsolos’un eşi Solange Da Fonseca’nın kendi elleriyle hazırlayıp Türkiye’de yaşayan Brezilyalı hanımlar ile otelde degustasyonunu yaptığı, otelin mutfak ekibine gösterdiği tüm yöresel yemek ve tatlılar otelin usta şefleri tarafından titizlikle hazırlanıp misafirlerin beğenisine sunuldu.

Otel girişinde kırmızı halı ile karşılanan konuklar Balo Salonu’na alınmadan önce Solange Da Fonseca’nın Brezilya ve kültürü ile ilgili yazdığı kitapları inceleyerek ve bir Brezilya geleneği olan renkli dilek bilekliklerinden almayı ihmal etmedi.

Jozi Levi konuklara orkestrası ile keyifli dakikalar yaşatırken, gecenin sonunda başta Başkonsolos ve eşi Solange Da Fonseca olmak üzere herkes dans pistinde soluğu aldı…

 

Genel içinde yayınlandı olarak etiketlendi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir