İbrahim Polat’a Marriott Otel Grubu’ndan ‘Ömür Boyu Başarı Ödülü’

13 – 15 Haziran 2018 tarihleri arasında Milano’da gerçekleştirilen Marriott International Avrupa Otelleri Franchise Konferansı’nda İbrahim Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Polat’a Marriott Otel Grubu tarafından ‘Ömür Boyu Başarı Ödülü’ verildi.

 İbrahim Polat; Avrupa’da franchise sistemini uygulamada öncülük yapmış olması, Marriott ile alt markalarının Türkiye’de bilinirliğini sağlayarak, Türkiye’ye ilk Renaissance otelini açması ve her sene gösterilen üstün başarılarla marka değerini çok üst düzeylere taşıması nedeniyle, dünyanın en büyük otel grubu Marriott tarafından ‘Ömür Boyu Başarı Ödülü’ne layık görüldü.

Ödül, Marriott Otelleri Avrupa Başkanı Amy Mc Pherson tarafından İbrahim Polat adına toplantıda hazır bulunan Polat Turizm Genel Müdürü Anıl Boydaş Tınaz’a takdim edildi.

Yaklaşık 25 senedir Marriott markasının Türkiye’de tanınmasında önemli rol oynayan Polat Turizm Otelcilik ve Ticaret A.Ş’nin Türkiye’de 3 oteli bulunuyor. İstanbul’da hizmet veren Renaissance Polat Istanbul Hotel ve Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel ile Erzurum’da misafirlerini ağırlayan Polat Erzurum Resort Hotel, İbrahim Polat Holding bünyesinde olmanın verdiği güven ile misafirlerine unutulmaz konaklama deneyimleri yaşatıyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir