İnoksan soğutma sistemleri daha verimli daha tasarruflu

İnoksan’ın anında soğutan yeni seri soğutucu sistemleri, daha verimli soğutma sağlarken aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlıyor. Yoğun çalışma döneminde hem işletme ve otel sahiplerine, hem de şeflere fayda sağlayan soğutma sistemleri hızlı soğutuyor, daha az enerji tüketiyor. Üstelik güvenlik kilidi ile ürünleri en iyi şekilde koruyor.

Pastacılık sektöründen, hazır yemek sanayine, otel ve tatil köylerinden restoranlara kadar tüm profesyonel mutfaklarda tercih edilen İnoksan Soğutucu Sistemleri, yükseklik, derinlik ve genişlik alternatifleriyle de bulunduğu her mekâna uyum gösteriyor. İnoksan soğutma sistemleri yatay çalışmak isteyen şefler için tezgah altı modeli de sunuyor. Yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucu ortaya çıkarılan Soğutma Sistemleri sağladığı enerji tasarrufu ile çevreye duyarlı mutfaklar oluşturuyor.

HACCP standartlarına uygun, HCFC içermeyen poliüretan, depo tipi soğutucularda geniş iç hacim ve servis kolaylığı sağlayan monoblok soğutma sistemi kullanılıyor. Homojen yalıtım sağlayan bu sistemler daha verimli soğutma elde edilmesini sağlıyor. Isı ayarını otomatik gerçekleştiren İnoksan Soğutma Sistemleri, kapı kilidi ile gıdaları görevli olmayan kişilerin kullanımından koruyabiliyor. Kapı switch’i sayesinde kapı açıldığında otomatik olarak led aydınlatma devreye giriyor ve motor durarak soğuk havanın dışarı atılması engelleniyor, bu özellik de berberinde tekrar soğuk hava üretmek için harcanacak enerjinin önüne geçiyor. Yüksekliği ayarlanabilir paslanmaz çelik raf tutucular ile rafların yüksekliği istenildiği gibi ayarlanabiliyor, ekstra raf tutucuları ile raf sayısı rahatlıkla arttırılabiliyor.

İnoksan, tezgâh tipi buzdolapları çekmeceli (1/2-2/3-1/3), cam kapılı seçenekleriyle birlikte dik tip buzdolaplarının yanı sıra pizza hazırlık dolapları, soğutuculu, nötr açık büfe ve servis dolapları da üretiyor. Dünya çapında tercih edilen soğutma sistemleri kullanılarak üretilen ve yüksek performans sağlayan ürünlerin standart tip üretimlerinin dışında, müşterilerin projelerine uygun özel tasarımlar da üretiliyor. İnoksan her üretilen soğutucuyu en az 4 saatlik görsel kontrol, verimli çalışma, performans testleri ve elektrik testlerine tabii tutuyor ve yüzde yüz sorunsuz bir halde sevk ediyor.

FARKLI TASARIMLARIYLA, DAHA ÇOK ENERJİ TASARRUFU SAĞLAYAN YENİ SOĞUTUCULAR ÜRETİLECEK

İnoksan, soğutucuları 2013’te yeni ve farklı tasarımlarla üretmeye devam edecek. Düşük enerji tüketimi ve verimli çalışma anlayışı ile üretime devam eden İnoksan, yoğun Ar-ge çalışmalarının ardından 60mm izolasyon kalınlığına sahip, yaklaşık %20’lere varan enerji tasarrufuna sahip depo tipi soğutucu üretimine başlamıştır.

Önümüzdeki dönemde üretimine geçilecek olan enerji tasarrufu odaklı 70mm ve 80mm izolasyon kalınlığına sahip soğutucuların çalışmaları tüm hızıyla devam  etmektedir. Bununla beraber üç farklı model pizza hazırlık soğutucusu, tüm ölçü seçenekleri ile set altı tezgah tipi soğutucu, evyeli tablalı soğutucu, polietilen tablalı ve mermer tablalı soğutucuları tüm dünya tarafından tercih edilen poliüretanlı izolasyon teknolojisi ile üretime hazır hale gelmiştir. Yeni devreye giren soğutucuların tamamı çekmece ve cam kapılı seçenekleri ile üretilebilir.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir