İş Dünyası İçin Yeni ve Konforlu Bir Toplantı Merkezi Best Western Şile Gardens

İş dünyası toplantıları ve organizasyonları için artık İstanbul’a hem çok yakın hem çok uzak olan Best Western Şile Gardens Hotel tercih edilmeye başlandı.

İstanbul’a renkli ve yeni bir soluk getiren Şile Gardens Hotel, farklı atmosferi ve temiz havasıyla sadece şehirden uzaklaşmak isteyenleri değil iş dünyasını da ağırlıyor. Şık ve konforlu toplantı salonlarıyla ideal olan Şile Gardens Hotel, İstanbul’a yalnızca 55 km mesafede.

Farklı toplantı konularına ve katılımcı sayısına göre düzenlenen birçok salonu ile iş dünyasının toplantılarına hizmet veren Şile Gardens Hotel, organizasyon beklentilerinizi ve iyi hizmet kalitesini en üst seviyede tutmayı hedefliyor.

1000 kişilik Balo Salonuna ek olarak değişik ebatlardaki 8 adet toplantı salonu, toplantı aralarında nefes almanız için Artene Restaurant, Hoku’s Brasserie & Bar, D’Light Lobby Lounge, 500 kişilik Havuz Bar ve fuaye seçeneklerini sunarken, son sistem teknik ekipmanlarıyla organizasyonları sorun olmadan gerçekleştirmek isteyen firmaları misafir etmeyi hedefliyor. Toplam 9 toplantı salonu ile iş dünyasının toplantı organizasyonlarını gerçekleştirirken, şık fuayelerinde eğlenceli kokteyller düzenlenebilir.

Misafirler Hotel’in 2000 kişilik kapasiteli yeşil alanlarında barbekü partisi yapabilir, İstanbul’un ikinci büyük havuzunda günün yorgunluğunu yüzerek atabilirler. Toplantı bitiminde takım ruhunu yaşamak isteyen misafirlerine çeşitli aktiviteler sunan Best Western Şile Gardens; paintball, ATV, binicilik, tenis gibi faaliyetler için misafirlerini bekliyor.

Şile Gardens Hotel; 167 oda, 12 kabana, 130 superrior, 16 deluxe, 6 suit ve 1 kral dairesiyle hizmet vermektedir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir