İstanbul kahveye Tersane İstanbul’da gözlerini açacak

İstanbul Coffee Festival, seminerler, nefis lezzetler, kokteyller ve festivalin baş aktörü olan kahve ile dolu dolu geçecek 4 gün ile 14-17 Eylül 2023 tarihlerinde Tersane İstanbul’da gerçekleşecek.İstanbul Coffee Festival 2023 yılında “Kahveye Aç Gözlerini” sloganıyla 9. kez kahveseverlerle buluşacak. Nitelikli kahveler, kahve dükkanları, kavurmahaneler, artizan lezzetler, uluslararası ve ulusal büyük kahve markaları, makine ve ekipman üreticileri ve tüm diğer kahve endüstrisi paydaşları kahveseverler için yine bir araya gelecek.

Dokuzuncu yılında Tersane İstanbul’da

9.yılında İstanbul Coffee Festival, Haliç’in en güzel noktasında denize sıfır bir alanda yer alan Tersane İstanbul’da gerçekleştirilecek. 7.000 metrekare açık ve 2.000 metrekare kapalı alanda düzenlenecek olan festivale ortalama 130 marka ile 45 bin kişinin katılımı beklenirken, festival kapsamında 30 konser, 20 workshop ve 20 seminer gerçekleşecek. Ulaşım olarak birçok alternatifi olan Tersane İstanbul’a festival tarihlerinde Boğaz hattı ile Anadolu Yakası’ndan gelişler için alternatif destekler de sağlanacak. 4 gün sürecek festival boyunca Haliç Bölgesi’nde gezilmesi gereken alanlar kahve severlerle paylaşılırken, festivalde katılımcılar güneşi selamlama yogası, harika manzaralar ve olağanüstü gün batımlarına karşı kahvelerini yudumlayarak unutulmaz anılar biriktirecek.

Alper Sesli:Bu yılın etkileşim başlığımızı ‘Kahveye Aç Gözlerini”

Dream Sales Machine Başkanı Alper Sesli, bugüne kadar gerçekleştirdikleri 8 festivalde yüzbinlerce kahve sever, binlerce marka ve milyonlarca kişiye ulaştıklarını belirterek, “Kahveseverlerin ve medyanın büyük ilgisi ile dünyanın kendi kategorisindeki en değerli markalarından biri haline geldik. Bu yıl 9. festivalimize doğru çok önemli bir adım atıyoruz ve festivalimizi tarihi 14. yüzyıla dayanan, inanılmaz öykülere ev sahipliği yapmış olan Tersane İstanbul’da gerçekleştireceğiz. 2023 yılında sadece alanımızı değil aynı zamanda görsel iletişim dilimizi de değiştirdik. Bu yılın etkileşim başlığımızı “Kahveye Aç Gözlerini” olarak belirledik. Haliç’in olağandışı güzel bu noktasında denize sıfır olan Tersane İstanbul’da katılımcılarımızı tarihi İstanbul manzarası eşliğinde kahve içmeye bekliyor olacağız. Festivalimizde kahveseverleri müzik, atölye çalışmaları, seminerler, nefis lezzetler, kokteyller ve kahve ile dolu dolu harika bir 4 gün bekliyor olacak.” şeklinde konuştu.

#istanbulcoffeefestival #kahvefestivali #kahve #festival #fest #kahveyeaçgözlerini #tersaneistanbul #dreamsalesmachine #alpersesli

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir