İstanbul’un en büyük su parkı Marina Aquapark, Viaport Marina’da açıldı

Yazın keyfini İstanbul’da çıkarmak isteyenler için Tuzla Viaport Marina’da, İstanbul’un en büyük Aquapark’ı kuruldu. Marina Aquapark açıldığı günden bu yana binlerce ziyaretçiye İstanbul’da tatil tadında, eğlence imkanı sunuyor. 15 bin metrekarelik bir alanda, denizin hemen yanı başında konumlanan Marina Aquapark’ın İstanbul turizmine de katkı sunması bekleniyor.

Marina Aquapark, her yaştan ziyaretçiye uygun kaydıraklarıyla da dikkat çekiyor. Parkın içerisinde 17 adet su kaydırağı, 1 özel temalı interaktif çocuk grubu, sprey park ve dalga havuzu bulunuyor. Looping Rocket adı verilen kaydırak ise parkın en adrenalinli kaydırağı olarak öne çıkıyor. Avrupa’nın en yüksek kaydırağı olan ve adrenalin tutkunlarının vazgeçilmez kaydıraklarından biri olan Looping Rocket 24,5 metre yüksekliğinden aşağı kayma keyfini yaşatıyor. Marina Aquapark için her biri özel tasarlanan kaydıraklar arasında ziyaretçilere roller coaster hissi yasatan Navigatour, doğal ışık efekti ile özelleştirilmiş tüp kaydıraklar ve birbirinden farklı kaydırakların özel kombinasyonlarıyla hız, adrenalin ve heyecan dolu birçok kaydırak da yer alıyor. Dalga havuzu ise kaydıraklarda yorulup güneşin ve “denizin” tadını çıkarmak isteyenler için doğru adres. Kıyıya vuran dalgalarıyla denizdeymiş gibi hissettiren; hem dinlendiren hem de eğlendiren dalga havuzu, ziyaretçilerin saatlerce vakit geçirebilmesi için tasarlandı.

Ailece eğlencenin yeni adresi

Marina Aquapark, sadece adrenalin tutkunları için değil çocuklu aileler için de sıcak yaz günlerinin en büyük eğlence adresi oluyor. 6 adet çocuklar için kurulan parklarda çocuklar eğlenirken, ebeveynler de dalga havuzunda serinlemenin tadını çıkarıyor. Aile ve eşli gruplar haricinde ziyaretçi profiline de büyük özen gösterilen aquaparkta, bayanlar için de ayrı bir plaj bulunuyor.

Aqupark, eğlence ve alışveriş iç içe

Marina Aquapark, İstanbul’un en büyük aquapark’ı olmasının yanı sıra sahip olduğu eşsiz konumuyla da öne çıkıyor. Viaport Marina projesi içinde yer alan Marina Aquapark, aynı proje içerisinde yer alan tema park, aslan park, timsah park, alışveriş caddeleri ve aile eğlence merkeziyle yan yana yer alıyor. Projeye gelen ziyaretçilerin tüm günlerini dolu dolu geçirebileceği aqupark tatil için vakit bulamayan İstanbullular için vazgeçemeyeceği bir adres olma yolunda ilerliyor.

4 Yaşına kadar ücretsiz

15 gün önce kapılarını açan Marina Aqupark, acılaşa özel fiyatlarıyla da eğlence severlerin dikkatini çekiyor. 0 – 4 yaş arasındaki çocukların ücretsiz olarak giriş yapabileceği aquaparkta hafta içi ve hafta sonu farklı fiyatlar uygulanıyor. Hafta içi 4 – 12 yaş arasının 45 TL ödeyerek giriş yapabileceği su parkına, yetişkinler 65 TL ödeyerek girebiliyor. 4 – 12 yaşındakilerin, hafta sonu da 45 TL ödeyerek girebileceği Marina Aqupark’a yetişkinler 85 TL ödeyerek giriş yapabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir