İstanbul’un En Yeni Otelinde Tatil Fırsatı, Bayramın Tadını Martı İstanbul Hotel ’de Çıkarın

Martı Grubu tarafından, geçtiğimiz günlerde açılan şehir oteli Martı İstanbul Hotel, bayramı İstanbul’un kalbinde, kentin kültürüyle iç içe ve özel hizmet standartları ile dinlenerek geçirmek isteyenleri bekliyor.

Şeker Bayramı için, iki ve üç gün konaklamalı fırsat paketi oluşturan Martı İstanbul, iki Michelin yıldızı kazanmış Fransız şefi Frederic Medigue tarafından hazırlanmış, geleneksel Türk yemeklerinin farklı yorumunu içeren özel bir bayram menüsü de sunuyor.

Martı İstanbul Hotel’de, bayram tatilini geçirmek isteyenler için oluşturulan, iki gece konaklama, karşılama kokteyli ve akşam yemeklerini içeren paketin fiyatı ise,  Klasik Oda’da,  tek kişilik konaklama için 275,  çift kişilik konaklama için 330 Euro.

Dünyaca ünlü tasarımcı Zeynep Fadıllıoğlu tarafından tasarlanan ve modern mimarisi içinde Selçuklu’dan ve Osmanlı’dan geleneksel motifleri taşıyan Martı İstanbul Hotel’in on bir kat üzerinde, farklı kategorilerde lüks döşenmiş ve büyüklükleriyle dikkat çeken 37’si suit 270 odası bulunuyor.  Odaları etkileyici bir atriuma açılan Martı İstanbul Hotel, restoranları, gün ışığı alan ve 400 kişiye kadar servis veren farklı kapasitelerde toplantı salonları ve 1000 m2’lik Spa ve gym’i ile hizmet sunacak.

Martı İstanbul Hotel, konuklarının sıradan bir metropolde değil;  İstanbul’da uyandıklarını vurgulayan tasarımının yanı sıra, özenli hizmeti ile geleneksel Türk misafirperverliğini de vurgulamayı amaçlıyor.  Bu özel hizmetin arkasında ise, otelcilik sektörünün ustalarının oluşturduğu bir kadro bulunuyor.

İstanbul’un canlı kültür ve sanat yaşamında yerini almayı hedefleyen Martı İstanbul Hotel, tam bir şehir oteli olarak, kentin keyfini çıkarmayı amaçlayan konuklarını ağırlamayı heyecanla bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir