James Bond Odası Rekor Kırıyor!

James Bond’un son filmi Sky Fall’un çekimleri boyunca Baş Aktör Daniel Graig’in kaldığı odayı 007 JAMES BOND odası yapan otel, turistlerin yoğun ilgisi altında. Odada, Daniel Graig’in kendi imzaladığı fotoları bulunuyor.

Daniel Graig, James Bond seri filminin Fethiye’deki çekimleri süresince konakladığı Yacht Classic Hotel’e filmin orijinal karelerinden imzalı fotoğrafını 2 ay sonra bir notla yolladı. Kaldığı sürece mekanın atmosferinden, yediği yemeklerin lezzetinden ve Fethiye’nin eşsiz koylarının güzelliğinden bahsederek otele ve ekibe bu unutulmaz tatil için çok teşekkür ettiğini belirtti. Yacht Classic Hotel Yetkilileri, Daniel Crag’in deniz ürünleri ve Akdeniz mutfağını tercih ettiğini söyledi. Daniel Crag’in menajeri ile yapılan görüşmede 2013 Mayıs ayına kaldığı otelin aynı süitine ve ayrıca beş oda rezervasyon yaptığı öğrenildi.

Daniel Crag’in konakladığı odanın kapısına “007The James Bond Pethause” ismi verilirken, bu oda da kalmak için İngilizler başta olmak üzere turistler yoğun ilgi gösteriyor. Yacht Classic Hotel yetkilileri ise artan ilgiden dolayı oldukça şaşkın.

Yacht Classic Hotel Satış Müdürü Muharrem Bozat, daha önce çatı pethause olan odanın adının 007The James Bond Pethause olarak değiştirildiğini, ünlü aktörün 2013 Mayıs ayı içinde 5 günlük rezervasyon yaptırdığını, ayrıca Fethiye’den mavi yolculuk yapmayı planladığını söyledi.

Bozat “007 James Bond serisinin son filmi Fethiye’de de çekildi. Bu filmin baş aktörü olan Daniel Crag, işte bu odada 5 gün konakladı. Şimdi İngilizlerden bu odaya yoğun talep var. 2014 turizmsezonuna kadar oda rezervasyonu doldu” diyen Muharrem Bozat, “Daniel Creig 2013 yılı mayıs ayında konaklayacak. Nisana ayında kaldığı 5 günü unutamamış, anılarını yeniden yaşayacak. 5 günlük rezervasyon daha yaptırdı. Buradan mavi yolculuk yapmayı planlıyor” dedi.

007 The James Bond Pethause’nin gecelik oda kahvaltı fiyatının 250 Euro olduğu öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir