Japon Mutfağı Esintileri, İnoksan’ın Modern Tasarımlarıyla Buluştu!

Sektöre ışık tutan projeleri, son teknoloji ürün ve ekipmanları ve kaliteden ödün vermeyen duruşuyla İnoksan, bugün pek çok mekanın tercihi olmaya devam ediyor.

Etiler Nispetiye Caddesi’nde konumlanan ve Japon mutfağında demir tabak anlamına gelen Teppan kelimesinden türeyen Teppanyaki Alaturka Restoran’ın mutfaklarını projelendiren İnoksan, Japon esintilerine özel tasarımlarıyla hayat verdi.

Endüstriyel mutfak sektörüne kazandırdığı yeniliklerle sektöre yön veren İnoksan, Etiler Nispetiye Caddesi’nde açılan Teppanyaki Alaturka Restoran’ın mutfaklarını kurdu. Japon mutfağında demir tabak anlamına gelen “teppan” ve ızgaralanmış ve az yağda pişirilmiş anlamına gelen “yaki” kelimesinden meydana gelen Teppanyaki Restoran, sacda pişirilen yemek yöntemini şeflerin ustalığı sayesinde hem görsel şölene hem de lezzet şenliğine dönüştürüyor. İlk olarak Ankara’da açılan ve daha sonrasında İstanbul’da konumlanan mekanın bugüne kadar ki tüm mutfaklarında İnoksan imzası bulunuyor. Yemeklerini İnoksan güvencesiyle hazırlayan Teppanyaki Alaturka; lezzeti, servisi ve sunumuyla, misafirlerini eşsiz bir yemek kültürüyle buluşturarak, misafirlerine Japonya’daymış hissi veriyor.

Mutfaklarında İnoksan profesyonelliğine güvenen Teppanyaki Alaturka Restoran, son günlerin trendi olan açık mutfak konseptine uygun olarak tasarlandı. Önce göze sonra damaklara hitap eden bir mutfak dizayn eden İnoksan, mekanın genel mimarisine uyum gösteren çizgileri de unutmayarak, Japon mutfağı ezgilerinin sıcaklığını hissettiren bir çalışmaya imza attı. Oluşturduğu özel konsept sayesinde Japon pişirme tekniğiyle Türk yemek kültürünü bir araya getiren Teppanyaki Alaturka Restoran’da İnoksan güvenceli lezzetlerle yemek keyfini taçlandırmak mümkün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir