Kalamış Marina’nın Uzakdoğulusu: Hai Sushi

Kalamış Marina’nın Uzakdoğulusu Divan Hai Sushi, farklı lezzetleriyle sushiseverleri bekliyor.

Şehrin koşuşturmacasından kaçmak ve nefis marina atmosferinde ruhunu arındırmak isteyenlerin uğrak yeri Kalamış Marina’nın Uzakdoğulusu Divan Hai Sushi, nefis lezzetleriyle sushiseverleri bekliyor. Hai Sushi’nin benzersiz lezzetlerini evinde denemek isteyenler için ise, Suadiye’den Moda’ya kadar paket servis hizmeti veriliyor.

Konveyör Bant Sistemi
Kalamış Marina’nın ayrıcalıklı atmosferinin tam ortasında yer alan Hai Sushi konuklarına; İstanbul’un keşmekeşinden uzak, keyifli bir sushi deneyimi yaşatıyor. Sushi’nin nefis ritüelini daha da heyecanlı hale getiren Hai Sushi, oluşturduğu konveyör bant sistemi ile farklı lezzetleri bir araya getiriyor. Bir bant üzerindeki farklı renkte tabakların konukların önünden geçerek sürekli dönmesine dayanan sistemde, sushilerin çeşitleri ve fiyatları, sunuldukları tabağın rengine göre belirleniyor.
Beş Farklı Tarzda Sunum
Hai Sushi’de, hünerli ustalar tarafından hazırlanan beş farklı tarzda sushi sunuluyor. Pirinç üzerine ince kesilmiş deniz mahsülü yerleştirilerek yapılan Nigiri, düz ve ters sarımlı Maki, külah şeklinde sarılıp servis edilen Temaki, pirince oval bir şekil verilip yosun ile sarılan ve üst kısmı havyar ile doldurulan Gunkan ile çiğ balığın sade ve dilimlenmiş hali olan Sashimi.
Sushi çeşitlerine eşlik etmesi için yeşil çay, sake ve zencefilli limonata öneriliyor. Geniş bir beğeniye hitap eden sushi çeşitlerinin en bilinen ve tercih edilenleri ise; California Maki, Boston Roll, Sake Nigiri, Dragon Roll ve Ebi Tempura. Hai Sushi’nin farklı menüleri ve tadına doyulmaz lezzetleriyle müdavimlerini bekliyor. Bu benzersiz lezzetlerini evlerinde denemek isteyen sushiseverler için ise, Suadiye’den Moda’ya kadar olan bölgeye paket servis hizmeti veriliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir