Kış Düğünlerinin vazgeçilmez adresi: ‘Pera Palace Hotel, Jumeırah’

Sadece İstanbul’da değil, tüm Türkiye’de evlenecek çiftlerin en gözde düğün mekanlarından Pera Palace Hotel, Jumeirah’da çiftler bu kış da geleceklerine imza atacaklar.

mekanlarından Pera Palace Hotel, Jumeirah evlenen çiftlere 2013 yılı sonuna kadar; Jumeirah Port Soller Hotel & Spa, Mallorca, Jumeirah Dhevanafushi, Maldives veya Jumeirah Vittaveli, Maldives otelerinden birinde geçerli olmak üzere 1 gece konaklama, odada balayı ikramları ve sonraki geceler için %15 konaklama indirimi Pera Palace Hotel, Jumeirah’ın düğün hediyesi.

19. yüzyıldan günümüze en güzel davetlere, görkemli balolara ev sahipliği yapan Pera Palace Hotel, Jumeirah’da torunlarınıza bile anlatacağınız unutulmaz bir düğün için yapmanız gereken kendinizi Pera Palace Hotel, Jumeirah’nın tecrübeli kadrosunun ellerine teslim etmek… Pera Palace Hotel; Jumeirah ihtişamlı yapısı, görkemli salonları, lezzetli menü seçenekleri ile evlenecek çiftlerin dün olduğu gibi bu gün de ilk tercihleri arasında.

JUMEİRAH’TAN EVLİ ÇİFTLERE DÜĞÜN HEDİYESİ

Pera Palace Hotel, Jumeirah; çiftlere evlilik hediyesi olarak süit odada bir gece konaklama akşam yemeği ve ertesi gün kahvaltı armağan ediyor. Ayrıca, otelin bir İstanbul klasiği olan Fransız tarzı pastanesi Patisserie de Pera’da yapılan özel düğün pastası da, Pera Palace Hotel, Jumeirah’nın hediyesi… Tüm bunlara ek olarak evlenen çiftlere, 2013 yılı sonuna kadar geçerli Jumeirah Port Soller Hotel & Spa, Mallorca, Jumeirah Dhevanafushi, Maldives veya Jumeirah Vittaveli, Maldives otellerinden birinde 1 gece konaklama, odada balayı ikramları ve sonraki geceler için %15 konaklama indirimi Pera Palace Hotel, Jumeirah’ın düğün hediyesi olacak.

Çiftlerin bu en özel günlerinde Şef Arif Kemal Doğan’ın hazırladığı seçkin menü alternatiflerine zarif süslemeler ve hayranlık uyandırıcı incelikte detaylar eşlik ediyor. Pera Palace Hotel, Jumeirah’nın yüzyılı aşkın süredir devam ettirdiği özel servis anlayışı, catering hizmetiyle otel dışına da taşınabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir