Kitchenette Rusya’daki 3’üncü şubesini açtı

Türkiye sınırlarını aşıp dünyaya açılan Kitchenette, Rusya’nın en büyük 3 alışveriş merkezinden biri olan Galleria’da hizmete giren şubeyle birlikte  yurtiçi ve yurtdışında toplam 25 restorana ulaştı.

Yeme içme sektörünün ünü Türkiye sınırlarını aşan markası Kitchenette, dünyanın değişik merkezlerinde faaliyet göstermeye devam ediyor. Hem yurtiçinde hem de yurtdışında yeni şubelerini hayata geçiren Kitchenette, geçtiğimiz aylarda ard arda açılan Moskova ve Ankara’daki 2’nci şubeleri ile İstanbul Aqua Florya şubesinden sonra, Rusya’daki 3’üncü şubesi olan St. Petersburg şubesini de hizmete soktu. İlki, Eylül 2005’te Addresistanbul Alışveriş Merkezi’nde açılan Kitchenette, kısa sürede hızla büyüyerek İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bakü, Moskova ve St. Petersburg’ta hizmet veren bir restoran zincirine dönüştü.

Kitchenette’in yeni şubelerle büyümeye devam edeceğini söyleyen D.ream (Doğuş Restaurant Entertainment and Management) CEO’su Levent Veziroğlu, Rusya’daki 3’üncü şube olan St. Petersburg ile birlikte Kitchenette’in toplam 25 restorana ulaştığını belirterek, ‘St. Petersburg’ta açılan şubeden sonra yeni Kitchenette şubesini Londra’da açmayı planlıyoruz. Hem İngiltere’de hem de dünyanın farklı lokasyonlarında büyümeye devam edeceğiz’ dedi.

SIRADA LONDRA ŞUBESİ VAR

Bulunduğu tüm lokasyonlarda değişmez bir buluşma noktası haline gelen Kitchenette’in Moskova’daki iki şubesinin de Moskovalılar için bir keyif ve lezzet durağı haline geldiğini sözlerine ekleyen Veziroğlu, ‘’St. Petersburg’un en merkezi noktasında yer alan tren istasyonunun karşısında, Rusya’nın en büyük 3 alışveriş merkezinden biri olan Galleria’nın içinde hizmet vermeye başlayan yeni şube ile tüm Kitchenette’lerde olduğu gibi zengin menüsü ile farklı damak zevklerine hitap edeceğiz. Yeni St. Petersburg şubesinin menüsü, Türk kahvaltısı seçenekleriyle de oldukça iddialı olacak’’ dedi.

92 kişi kapasitesiyle 10:00 – 22:00 saatleri arasında servis sunan St. Petersburg Kitchenette’te sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği yanı sıra, alışveriş esnasında keyifli bir mola vermek isteyenler için kahve ve patisserie ürünleri de sunuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir