Kurban Bayramı tatilini Dubai’de geçirmeye ne dersiniz?

Kurban Bayramı’nı Dubai’de geçirmek isteyenler için Pegasus Hava Yolları’nın 18 Ekim’den itibaren başlayacak uçuşlarını kaçırmayın.

İstanbul, 5 Eylül 2012 – Pegasus, yurt içinde ve yurt dışında uçuş ağını genişletmeye her geçen gün hız kesmeden devam ediyor. Ekim ayından itibaren başlayacak yeni uçuş noktası, zenginliğin ve modernliğin sembolü olan Dubai oldu. Bu yeni destinasyonu ile Pegasus Hava Yolları uçuş ağını 58 noktaya ulaştırıyor.

Pegasus Hava Yolları’nın Dubai uçuşları 18 Ekim 2012 tarihinden itibaren Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan; Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri ise Dubai’den gerçekleşecek.

ZENGİNLİĞİN VE MODERNLİĞİN SEMBOLÜ DUBAİ

Modernliği ve oryantal ezgileri iç içe barındıran Dubai, cazibesiyle seyahat severleri büyülüyor.

Alışverişin kalbi olan bu şehir, deniz ve güneşin yanı sıra lezzetli yemekleri ile de Pegasus misafirleri için değişik bir alternatif olacak. Bu güzelliklerin yanı sıra Dubai’deki muhteşem çölde gezerken etrafta serbestçe dolaşan develer ise ziyaret edenler için farklı bir heyecan olacak.

Pegasus misafirleri, 58. Uçuş noktası olan Dubai’den Türkiye’de Adana, Ankara, Antalya, Batman, Bodrum, Dalaman,  Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Hatay,  İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Samsun, Sivas, Trabzon ve Van’a; yurtdışında ise Amsterdam, Almatı, Basel, Batum, Berlin, Beyrut, Bologna, Brüksel, Bükreş, Donetsk, Düsseldorf, Kharkiv, Kuzey Kıbrıs, Kopenhag, Londra, Lyon, Lviv, Marsilya, Münih, Milan, Omsk, Paris, Priştine, Roma, Stockholm, Stuttgart, Tel Aviv, Üsküp, Viyana ve Zürih’e bağlantılı olarak uçabilecekler.

Pegasus Hava Yolları’nın en yeni destinasyonu olan Dubai’ye seferler 18 Ekim’den itibaren başlıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gerçekleşecek uçuşların biletleri, 79,99 Euro’dan; Dubai’den gerçekleşecek uçuşların biletleri ise 99,99 USD’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Pegasus misafirleri, sefer bilgilerine Pegasus Hava Yolları satış noktalarından ve  www.flypgs.com internet adresinden ulaşabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir