LG sizi Avrupa’ya uçuruyor

LG Electronics Türkiye tarafından başlatılan yeni kampanya ile 400 çift Avrupa’ya gidiş-dönüş uçak bileti kazanıyor.

LG Electronics Türkiye, beyaz eşya ürünlerine yönelik olarak yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında LG’den 2500 TL’lik beyaz eşya alışverişi yapan ilk 400 çift, on Avrupa şehrinden birine bir yıl boyunca gidiş-dönüş uçak bileti kazanıyor.

LG Avrupa Uçuş Kampanyası, LG ürünlerinin tüketiciyle buluştuğu tüm şehirleri kapsıyor. 17 Kasım 2012 tarihine kadar geçerli olacak kampanya, LG’nin bütün beyaz eşya ürünlerine yönelik satın alımlar için geçerli olacak.

Kampanyanın LG beyaz eşya tüketicilerine bir sonbahar hediyesi niteliği taşıdığını belirten LG Beyaz Eşya Ürün Müdürü Sehyun Yang, alışveriş yapan ilk 400 çiftin 17 Kasım 2013 tarihine kadar dilediği zaman gerçekleştireceği Avrupa uçuşunun LG’den olacağını söyledi. Sehyun Yang sözlerini şöyle sürdürdü: “LG Electronics olarak beyaz eşya sektöründe inovatif ürünlerle farklılığımızı ortaya koyuyoruz. Türkiye pazarına girdiğimiz günden itibaren izlediğimiz yol ile tüketicilerin güvenini kazandığımızı düşünüyoruz. Türk beyaz eşya kullanıcıları artık LG’yi yakından tanıyor ve ürünlerini kullanmaya başladıktan sonra başka bir markayı tercih etmiyor. Bizi evlerinin bir parçası haline getiren tüketicilere hoş bir sürpriz yapmak için Avrupa’ya uçuş kampanyası başlattık. Bu hediyeye hak kazanan tüm çiftlere keyifli bir sehayat, LG ürünlerini de sorunsuz kullanım deneyimi diliyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir