Lucca mutfağını dünya jetsetinin konuştuğu şef yönetecek

Yeni neslin önde gelen inovatif ve dinamik şeflerinden Ralph Sason, Lucca’nın mutfak ekibine, Gastronomi Direktörü ve Yönetici Şef olarak katıldı. Sason, 2023 yazında Yunan Adaları’nda şeflik yaparak Türk ve dünya jetsetinin konuştuğu bir mutfak yönetti…


Dünya mutfağı tecrübesi ve yenilikçi bakış açısıyla Lucca’nın imza mutfağına yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen Sason, Lucca mutfağının ve gastronomisinin direksiyonuna geçmesiyle birlikte, menüye kattığı lezzetler ile şimdiden büyük beğeni topladı. Lucca/ Mirap Grup Mutfaklar Koordinatörü Hüseyin Kılıç ve Baş Şef Tuncay Uçan’ın engin tecrübesi, Sason’un yenilikçi bakış açısı ile birleşerek Lucca menüsü ilk DNA’sına döndü. Şık ve gastronomik tabaklar ile tarzını koruyarak yeniden geliştirildi.

New York ve İsviçre’den sonra MSA İstanbul’da eğitimlerini tamamlayan ve mutfak kariyerine İtalyan fine dining restoranı Papermoon’da başlayan Sason, aynı zamanda Food Department, Bowl Department ve Taco Department gibi markaların da kurucuları arasında bulunuyor. Kariyeri boyunca birçok markaya danışmanlık veren Sason, 2023 yazında Yunan Adaları’nda şeflik yaparak Türk ve dünya jetsetinin konuştuğu bir mutfak yönetti.

#lucca #ralphsason #yöneticişef #yeni #şef #mutfak #şefhüseyinkılıç #şeftuncayuçan

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir