Nescafe Milano işletmelerin karlı çözüm ortağı

Nestlé’nin ev dışı tüketim iş birimi Nestlé Professional tarafından özel olarak geliştirilen Kafe Tarzı İçecek Programı, işletmecilere kazanç, müşterilere eşsiz bir kahve keyfi sunuyor.

Dünyanın bir numaralı yiyecek içecek firması Nestlé’nin ev dışı tüketim iş birimi Nestlé Professional tarafından geliştirilen içecek programı Nescafé Milano, benzersiz teknolojisiyle gıda ve kafe işletmecileri için mükemmel bir çözüm sunuyor. Kahve tutkunlarının tercih ettiği tüm lezzetleri kusursuz ve hızlı bir şekilde hazırlayan Nescafé Milano, “Nestlé Professional®” tarafından sağlanan eğitim ve teknik destek ile işletmelerin ihtiyaçlarını eksiksiz şekilde karşılıyor. 

TÜM KAHVE ÇEŞİTLERİNİ PRATİK OLARAK HAZIRLIYOR

Nestle Professional, kahve tutkunlarının en çok tercih ettiği marka olan Nescafé için benzersiz bir içecek programı geliştirdi. Başta kafeler olmak üzere, gıda hizmet sektörü için özel olarak tasarlanan Nescafé Milano, tüm kahve çeşitlerini mükemmel ve pratik bir şekilde hazırlıyor. Nestlé’nin üstün kaliteli ürünleri, patentli makine teknolojisi ve çekici satış noktası malzemeleriyle kusursuz bir hizmet sunan Nescafé Milano, işletmecilerin ihtiyaçlarını herhangi bir ek operasyon zorluğu getirmeksizin karşılamak üzere geliştirildi. Nescafé Milano, latte, macchiato, cappuccino, espresso, mocha gibi ürün çeşitliliği ve her zevke uygun içecek özelliğiyle farklı beğenilere sahip müşterilere eşsiz bir kahve deneyimi sunuyor.

DÜNYANIN EN İYİ BARİSTALARI İLHAM VERDİ

Nescafé® Milano geliştirilirken, dünyanın en iyi baristalarına (kahve hazırlama uzmanı) başvuruldu ve en mükemmel tasarıma ulaşıldı. Ayrıca Nestlé’nin ev dışı tüketim kanallarına özel bir iş birimi olan Nestlé Professional®, işletmeciler için ‘eğitim’, ‘teknik’ ve ‘makine’ desteği vererek müşteri memnuniyetini sürekli olarak garanti ediyor.

Nescafé Milano içecek programını işletmeciler için cazip kılan ayrıcalıkları şunlar:

Özel İçecek Destek Programı: Nescafé Milano uzmanları, rutin bakım ziyaretleri ve kontrollerle sürekli teknik destek sağlıyor.  Ayrıca ticari ve pazarlama desteği veriliyor.

Barista programı ile işletme personeline özel içecekler, kahveler arasındaki farklar, aromalı şurupların eklenmesi veya buzlu içecek hazırlanması gibi konularda gereken her şeyi öğretiyor.

Sistem: Barista uzmanlığı gerektiren içecekleri bile tek bir tuşa dokunarak hazırlayabilmek için tasarlandı. Artık mükemmel bir latte hazırlamak sadece 35 sn.

Yüksek kaliteli ürünler ve patentli teknoloji: : Patentli makine teknolojisi, işletmecilere hız, verimlilik, kalite ve kolaylık sağlıyor. Çekirdekten bardağa üstün kaliteli kahve, süt ve bir bardakta sadece 90 kalori içeren yoğun çikolata, her fincanda leziz bir deneyime dönüşüyor.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir