“Oteller Kaliteli Ürünleri Tercih Ediyor “

Şirketinizin kuruluş ve gelişim süreci ile ilgili bilgi alabilir miyiz?

GÜNO, Ülkemizin dinamik sektörü “Turizm”e hizmet amacıyla 1986 yılında Mehmet Yalçındere önderliğinde kurulmuş bir aile şirketidir. Güno, ilk yapılanmasını Pazarlama firması olarak gerçekleştirip buklet malzemeleri, endüstriyel çamaşırhane, endüstriyel mutfak ve makine ekipmanları, temizlik makine ve ekipmanları, ıslak hacim makine ve ekipmanları, servis ve hizmet arabaları, mini barlar, otel kasaları, paspaslar, panolar, reception ve reklam malzemeleri, yönlendirmeler…vb gibi geniş bir ürün yelpazesini halen müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Güno, 1989 yılında pazarlama faaliyetinin yanı sıra, sektörün kalite, çeşit ve hijyen arayışlarına çözüm bulmak amacıyla, buklet malzemeleri üretimine başlamıştır. Güno, 2001 yılından itibaren üretim ve pazarlama çalışmalarını Ankara Ostim OSB’ndeki kendi binasında tek çatı altında sürdürmektedir. Sürekli yenilenen makine parkı, yeni tasarım ve kalıp çalışmaları olup, müşterilerle beraber, müşterilere özel ürünler üreterek kaliteden ödün vermeden ekonomik olarak sunma hedefinde çalışmaktadır.

Müşteri portföyünüz hakkında bilgi alabilir miyiz?

25 yılın başarı gururunu yaşayan şirketimiz, her konuğun günlük ihtiyaçları ve yaşam kalitesinin arttırılması için ürünlerimize
gereksinim duyan her işletmenin portföyündeyiz. Çoğunlukla yurtiçi müşterilerimiz olmasına karşın yurtdışına
da ihracatımızın sürekliliği sevindiricidir.

Sektöre getirdiğiniz yeniliklerden bahseder misiniz? 

Kurulduğu günden beri kurumsal kimlikle çalışıp markalaşmaya özen gösteren şirketimiz, 2005 yılında aldığı TS EN ISO 9001:2008 ve OHSAS 18001 Kalite Yönetim Belgelerine göre çalışmaktadır. AR-GE çalışmalarımız sürüyor. Patentini aldığımız multi fonksiyon kutular, turizm sektöründe faaliyet gösteren firmaların kullanımına sunulmuş, daha değişik modeller üzerinde de çalışmaları sürmektedir. Buklet Ürünlerinde sürdürülebilir kalite için yenilediğimiz makine ve kalıp parkımız kadar yenilemekte olduğumuz üretim sürecimiz ile de cazibe oluşturmaktayız.

Sizce müşteriler neden sizi tercih etmelidirler?

Türkiye’ de yılların deneyimi, bilgi birikimi ve hizmeti ile kurumsallaşarak markalaşmış olan şirketimiz; tesislerde kalite, düşük maliyet, yüksek verimlilik ve hijyen için tüm tesislere uygun buklet ürünleri entegre olarak üretmektedir. Buklet ürünler; tesislerin müşterilerinin bir ihtiyacı karşılamanın yanında, tesislerin markalaşmasında da çok önemli bir unsur olması ile tesislerin sağladığı
konforu belirleyen çok ucuz hediyelik ürünlerdir. Yaptığı hizmetlerin referansıyla faaliyetini sürdüren şirketimiz, müşteri odaklı çalışmalarının dostluğa dönüşmesi sonucu oluşan güveninin sürekli yenilenmesi ve önerilen olmanın sevincini yaşamaktadır. Yurtiçinde yaygın satışı ile birlikte yurt dışına yaptığı ihracatı ile de otel, tatil köyü ve işletmeler tarafından da tercih edilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir