Park Şamdan’a Yeni Bir Bakış

28 yıldır bir Istanbul klasigi haline gelen Rixos Pera Istanbul’un muhteşem manzaralı terasından keyif dolu bir ayrıcalık.

Istanbul’un en güzide, en özel restoranı olan Park Şamdan’da yemek yemek her zaman bir ayrıcalık olmuştur. 28 yıldır bir Istanbul klasigi haline gelen bu keyif dolu ayrıcalık, şimdi Rixos Pera Istanbul’un muhteşem manzaralı terasından merhaba diyor.
Panoramik Haliç Manzarasına Karşı Incelikli bir konfor ve lüks anlayışıyla hizmet veren Park Şamdan, Rixos Pera Istanbul’un terasında Türk ve Dünya mutfaklarından oluşan zengin ve leziz menüsünü Pera’nın tarihi dokusu ve büyüleyici panoramik Haliç manzarasına karşı sunuyor.
Yeni Tatlar Modernin klasigi olan bu zamansız restaurant&bar şehrin coşkusunu, dinamizmini ve zengin kültürünü öglen ve akşam yemeklerinizde gözler önüne seriyor. Iş dünyası ve cemiyet hayatının favori mekânı Park Şamdan Pera’nın menüsüne ilave ettigi yeni tatlar, keşfetmeyi sevenler için ideal. Park Şamdan denilince olmazsa olmazlardan biri de müzik. Yemek
öncesi ya da sonrası geniş müzik arşivinden çaldıgı şarkılar ile bar keyfinizi devam ettiren mekân; misafirlerinize, sevdiklerinize ve size iyi vakit geçirme zamanını saglıyor. Büyüleyici manzara, keyifli kaçış, lezzetli yemek, özenli servis, en eski ama en yeni adres Park Şamdan Pera misafirlerini bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir