R2S by Dedeman Sarıkamış aralık sonu açılıyor

Yurt içi ve yurt dışında toplam 19 oteli ve 9 markasıyla hizmet veren Dedeman, 2024 yılına kadar otel sayısını 50’ye çıkarma hedefi doğrultusunda Ready To Stay by Dedeman Sarıkamış için masaya oturdu. 12 ay boyunca kesintisiz hizmet verecek olan otelin aralık sonunda açılması planlanıyor.

Dedeman Bostancı’da 16 Aralık tarihinde gerçekleştirilen imza töreninde, Dedeman Yönetim Kurulu Başkanı Banu Dedeman ve DEKMAK Yönetim Kurulu Başkanı Murat Özmestçi ile yatırımcı firma temsilcisi Saltuk Buğrahan Budak arasında Ready To Stay by Dedeman Sarıkamış için imzalar atıldı. Bu iş birliği ile Sarıkamış’ın ilk uluslararası markalı oteli olan R2S by Dedeman Sarıkamış, aynı zamanda Dedeman’ın yeni markasının ilk oteli olma özelliği taşıyor.

25 odalı

Sarıkamış’ın merkezinde, asırlık Millet Bahçesi’nin yanında yer alan otel, aralık sonu itibariyle misafirlerini ağırlamaya başlayacak. Sarıkamış Kayak Merkezi’ne 7 dakika, tren garına 5 dakika, Kars Havalimanı’na 46 km mesafede konumlanan otel, 1+1 şeklinde planlanmış toplam 25 odası, 80 kişilik restoranı ve kayak odası ile 12 ay boyunca kesintisiz hizmet verecek.

Saltuk Buğrahan Budak: “Sarıkamış’ı 12 ay turizm merkezi haline getirmeyi hedefliyoruz”

İmza töreninde konuşan yatırımcı firma temsilcisi Saltuk Buğrahan Budak, Sarıkamış’ı Dedeman markasıyla buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek; “Kayak sporu için oldukça elverişli olan ve dünyada sadece Alpler’ de görülen toz kristal kar, ülkemizde bir tek Sarıkamış’ta mevcuttur. Sarıkamış Kayak Merkezi ayrıca sarı çam ormanlarıyla çevrili olduğundan rüzgâra karşı da korunaklı olup son derece güvenlidir. Yerli ve yabancı pek çok kayakseverin gözdesi olan Sarıkamış, sahip olduğu tarihi ve doğal dokusuyla yalnızca kış aylarında değil yıl boyunca ziyaret edilebilecek bir merkezdir. Dedeman ailesiyle bizleri buluşturan bu proje ile Sarıkamış’ımızı 12 ay boyunca ziyaret edilebilecek bir turizm merkezi haline getirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Banu Dedeman: “81 ilde Dedeman bayrağını dalgalandırmak istiyoruz”

İmza töreninde konuşan Dedeman Hotels & Resorts International Yönetim Kurulu Başkanı Banu Dedeman, “Bu sene bizler için hareketli bir yıl oldu. Dedeman Grubu olarak birçok yenilik ve atılım gerçekleştirdik. Zincirimize katılan yeni otel projelerimizin imza ve açılış törenlerini gerçekleştirdik. Ekibimize katılan yeni arkadaşlarımız ile Dedeman ailesi her geçen gün hızla büyüyor. Bugün ise farklı bir heyecan içindeyiz. Zincirimize katılacak olan 27. otel projemiz R2S by Dedeman Sarıkamış’ın yönetim anlaşmasını imzalarken, aynı zamanda misafirlerimizin kısa ve uzun dönem konaklama ihtiyaçlarına temiz, güvenli ve konforlu geniş odaları ile hizmet verecek yeni markalarımızdan biri olan Ready To Stay by Dedeman’ın da lansmanını da gerçekleştirmiş oluyoruz. 81 ilde Dedeman bayrağını dalgalandırma ve 50 otele ulaşma hedefimiz doğrultusunda, bölgenin potansiyeline inanan bir marka olarak, ülkemizin önemli kayak merkezlerinden biri olan Sarıkamış’a, markamızı taşıyacak ilk adımı atıyoruz. 30 yılı aşkın süredir Palandöken’de edindiğimiz kış turizmi tecrübemizi Kastamonu ve Kartepe’den sonra Sarıkamış’a da taşıyacağız” dedi.

#ReadyToStaybyDedemanSarıkamış #R2SbyDedemanSarıkamış #dedeman #DedemanHotelsandResortsInternational #banudedeman #dekmak #yeniyatırımlar #turizm #konaklama #sarıkamış #kayakturizm #kayakotel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir