Radisson Grubu portföyüne art’otel markasını ekledi

Radisson Otel Grubu, iddialı, sanat ve tasarımdan ilham alan oteller portföyüne art’otel markasını ekledi. Böylece grup, tek çatı altındaki her biri birbirinden farklı marka sayısını 10’a çıkardı.


Radisson Otel Grubu ve PPHE Otel Grubu, ilk kez Mayıs 2022’de duyurdukları seçkin yaşam tarzı art’otel markasının büyümesine hız vermek amacıyla PPHE’nin simge haline gelmiş otelleri ve yapımı devam eden tesisleri ile Radisson Otel Grubu’nun güçlü teknoloji ve dağıtım platformlarını, ödül programlarını, ölçeklendirme ve büyüme hedeflerini bir araya getiriyor.

Boris Ivesha: “Cezbedici bir platform sağlıyor”

PPHE Otel Grubu Başkanı ve CEO’su Boris Ivesha şunları söyledi: “Londra Hoxton, Roma ve Zagreb’deki art’otel projelerimiz ve art’otel London Battersea Power Station’ın kısa süre önceki açılışı hem misafirler hem de otel sahipleri için seçkin bir yaşam tarzı markası olarak cezbedici bir platform sağlıyor. Özenle tasarlanmış simgesel otelleri merkezine alan art’otel markası altındaki otellerin her biri bir sanatçının imzasını taşıyor ve özel sergilere, etkinliklere ve lansmanlara odaklanmanın yanı sıra mükemmel hizmeti ve popüler restoran ve barları birlikte sunuyor. Radisson Otel Grubu ile 20 yıllık ortaklığımızı temel alarak art’otel’i büyütmeyi hedeflediğimiz pazarlarda teknoloji platformlarına, güçlü ödül programlarına ve geliştirme uzmanlığına erişmemizi sağlayacak bir iş birliğine gitmekten dolayı heyecanlıyız.”

Hotels.com verilerine dayalı olarak yapılan son araştırmalar, yaşam tarzı konseptinin sadece lüks segmentle sınırlı olmadığını gösteriyor. Seyahatseverler otel ararken lüks alternatiflere göz atıyor olsa da deneyimlerinden ve deneyimsel seyahat tecrübelerinden yola çıkarak rezervasyon sırasında uygun fiyatlı alternatiflere yöneliyor. Radisson Otel Grubu ile, gezginler lüks yaşam tarzı markası Radisson Collection, seçkin üst kalite yaşam tarzı segmentinde art’otel, üst kalite yaşam tarzı segmentinde Radisson RED ve orta ölçekli kentsel tasarım segmentinde prizeotel ile yaşam tarzı markalarını deneyimliyor.

Federico González: “Markayı büyütmeyi amaçlıyoruz”

Radisson Otel Grubu Başkanı Federico J. González ise şu ifadeleri kullandı: “Tüm tekliflerimiz belli bir ölçüde yaşam tarzı unsurları içeriyor. Mevcut otel portföyünün ve yapımı devam eden otellerin gücünün farkında olarak seçkin yaşam tarzı art’otel markasını portföyümüze eklemekten dolayı heyecan duyuyoruz. Güçlü dağıtım ve destek altyapımızdan yararlanarak markanın potansiyelini açığa çıkarmayı ve markayı dünyanın en üst düzey pazarlarında büyütmeyi amaçlıyoruz. Bununla ilgili olarak otel sahiplerimize ve konuklarımıza sunduğumuz fırsat ve olanakları artırmaya devam ediyoruz.”

#RadissonOtelGrubu #PPHEOtel Grubu #art’otel #yeni #otel #yeniyatırımlar #turizm #seyahat #konaklama #2023 #FedericoGonzález #BorisIvesha

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir