Renaissance Polat Erzurum, kayak sezonunu açmaya hazır

Dünyanın en kaliteli kar dokusuyla dikkat çeken Palandöken’de hizmet veren Renaissance Polat Erzurum Hotel yenilenen yüzü ile yeni sezona hazır.

Erzurum’da Palandöken Dağları’nın eteğinde, İstanbul’a sadece 2 saat uzaklıkta bulunan Renaissance Polat Erzurum Hotel geçtiğimiz yıl yapılan yenileme çalışmaları ile misafirlerine ayrıcalıklı bir kayak deneyimi vaat ediyor. Otel, yenilenen oda, spor kulübü ve gece klübünün yanı sıra Otel’in ön tarafında bulunan telesiyej sistemi, 4 kişilik liftleri ve herkesin ısıtmalı özel dolaba sahip olduğu olduğu 500 metrekarelik modern kayak odası ile kayak severlere daha konforlu hizmet vermeye devam ediyor. Suni Karlama Sitemi sayesinde kesintisiz kayak keyfi sunan Renaissance Polat Erzurum Hotel pistlere yerleştirilen ışıklandırmalar ile gece kayağı hizmeti verirken çocukların da kar keyfinden mahrum kalmaması için karda oyun alanı hazırladı.

otel 3

KESİNTİSİZ KAYAK KEYFİ

Dünyanın en iyi kayak merkezlerinden biri olan Palandöken’de 4 adet doğal pistin yanı sıra kolay, orta, zor kategorilerinde toplam 23 adet pist bulunuyor. 50 km’lik kayak pisti ile kesintisiz kayak keyfi sunan Renaissance Polat Erzurum Hotel’de konaklayan misafirler, Polat 1, 2, 3 lift çıkışlarından, gondoldan, Erzurum-havaalanı, otel havaalanı transferlerinden faydalanılabiliyor.

otel 2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir