Richmond Ephesus Resort’ta her şey dahil. Başarı da!

Richmond Ephesus Resort, dünyanın en büyük seyahat-yorum sitesi olan TripAdvisor tarafından Türkiye’nin en başarılı 25 “Her şey Dahil Oteli”nden biri seçildi. Bu özel liste tamamen misafirlerin oylarıyla oluşturuldu!

Dünyanın en büyük sehayat-yorum sitesi…

Dünyanın en büyük sehayat-yorum sitesi…

Yedi kıtadan milyonlarca kullanıcısı olan TripAdvisor, bugün dünyanın en büyük ve güvenilir seyahat sitesi konumunda. Seyahatseverlerin nerede kalınması, hangi restoranlarda yenilmesi ve nerelerde eğlenilmesi ile ilgili dürüst tavsiyelerinden oluşan bu tam-renkli portal global turizm endüstrisine yön veren bir kılavuz niteliği taşıyor.

Kullanıcıların seçimi: Richmond Ephesus Resort

Kullanıcıların seçimi: Richmond Ephesus Resort

TripAdvisor her yıl başında dünya genelindeki farklı otelleri ait oldukları kategoriler içinde kullanıcılarının oyları ile değerlendirerek sektörde prestiji yüksek listeler hazırlıyor. Türkiye’deki turizm işletmelerini de sınıflandıran bu listelerden belki de en önemlisi yüzlerce otel arasından sadece 25 prestijli ismin girebildiği “Her şey dahil oteller listesi”.

onecolorful phone casewww.americasbusinesscouncil.org/

Ayrıcalıklı konumu, eşsiz doğası, turkuvazı andıran denizi ve farklı hizmet anlayışı ile Richmond Ephesus Resort 2012 yılında bu ayrıcalıklı listeye kullacıların oyları ile girmeyi başardı. Ege’nin incisi Richmond Ephesus, yılın ilk günlerini yaşarken yüzünü çoktan yeni başarılara çevirdi bile…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir