Rixos Hotels, Atletico Madrid’e Sponsor

Türkiye’nin en büyük turizm zinciri Rixos Hotels, İspanya’nın köklü futbol kulüplerinden Atletico Madrid’e forma sponsoru oldu. Anlaşma Arda Turan’ın da forma giydiği Atletico Madrid’in lig maçlarını kapsıyor.

İspanya’nın güçlü kulübü ile dünyanın en hzlı büyüyen lüks otel zinciri arasındaki anlaşma gereği Madrid ekibi dünkü Getafe maçına Rixos Hotels yazılı formayla çıktı. Atletico Madrid’e yeni forması uğurlu geldi ve Madrid ekibi rakibini 3-0 yendi.

Atleticolu futbolcular sezon sonuna kadar oynayacakları yedi maçta da Rixos Hotels yazılı formayla sahaya çıkacak.  Atletico Madrid ekibinin kalan maçları ise şöyle: Athletico Madrid, Rayo-Atletico Madrid, Atletico Madrid-Espanyol, Betis-Atletico Madrid, Atletico Madrid-Real Sociedad, Atletico Madrid-Malaga, Atletico Madrid-Villarreal.

Rixos Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince, “Atletico Madrid’le yaptığımız anlaşma, Rixos Hotels’in dünyadaki marka algısının ne kadar yükseldiğini gösteriyor. Türk Hava Yolları’nın da benzer sponsorlukları var. Tüm bunlar aynı zamanda Türkiye’nin güçlenen imajının da yansımaları. Ayrıca, milli futbolcumuz Arda Turan’ın da Atletico Madrid’de forma giyiyor olması bizim için anlaşmayı daha da sevindirici kılan bir nokta” dedi.

Anlaşmayı kulüp duyurdu.

Anlaşma Atletico Madrid’in resmi internet sitesinden duyuruldu. Açıklamada Rixos Hotels’den övgüyle söz edilerek bugüne kadar aldığı uluslararası ödüllere yer verildi. Açıklamada şöyle denildi: “Rixos Grubu son yıllarda dinamik, esnek ve proaktif bir stratejinin sonucunda çarpıcı biçimde büyüdü. Uluslararası ünü bulunan grup dünyanın en prestijli zincirlerinden biri ve otel misafirlerinin beklentilerinin ötesinde, yenilikçi hizmlet anlayışıyla dikkat çekiyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir