Sağlığınız ve Tatil Keyfiniz İçin 5 Yıldızlı Konfor : Heramis Termal Tatil Köyü

Konumu, sunduğu imkanlar ve deniz ile termali birleştiren niteliğiye 115000m2 alan üzerinde yer alan Heramis Termal Tatil Köyü, dünyanın oksijen yoğunluğu en yüksek bölgesinde ve denize sıfır konumda tatil keyfini ve sağlığı bir arada sunuyor. Avrupa’nın en büyük, modern ve en kapsamlı termal devremülk projesi olan tatil köyü sosyal donatı alanları, açık hava etkinlikleri, açık-kapalı havuzları, termal havuzları ve fizik tedavi üniteleriyle 7’den 70’e herkese unutulmaz bir tatil vaat ediyor.

Biri sağlık, diğeri ise inşaat grubunda uzman olan iki firma Aydın Şirketler Grubu ve Çetinkaya İnşaat tecrübelerini, güçlerini bu proje için bir araya getirdiler. 200 milyon Dolar yatırım bedeli ile Avrupa’nın en büyük termal yatırımı olan ve 700 apart daire ile 16.800 devremülk bulunan projenin 1. Etabı 2012 Haziran ayında tamamlanıyor.

Heramis Termal Tatil Köyü’nde mükemmel bir tatil ve sağlık için her şey düşünülmüş : Termal havuzlar, Türk hamamları, macera duşları, saunalar, şok havuzu, masaj salonları, vitamin barlar, kondisyon ve spor salonları, aqua park, taleso terapi havuzları, fizik tedavi havuzu, dalga havuzu, çocuk havuzları, plaj gibi imkanların yanı sıra basketbol, voleybol, futbol sahaları, tenis kortları, squash alanları….

Sağlık, bakım, tatil ve 5 yıldızlı konforu termal devremülk konseptinde ömür boyu sunan Heramis Termal Tatil Köyü, gelecek için yatırım yapmayı planlayanlar için de çok özel bir fırsat.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir