Şehrin en hızlı lezzet adresi Carlotta 4’üncü şubesi Capitol’de açıldı

İstanbul Doors Group’un şehir hayatına kaliteli ve hızlı yemek anlayışını getirdiği markası Carlotta Café & Deli büyümeye devam ediyor. Özellikle çalışan ve yemeğe kısıtlı zaman ayırabilenler için sağlıklı ve lezzetli seçenekler sunan Carlotta’nın dördüncü şubesi Capitol’de açıldı.

İstanbul Doors Group, şehir hayatındaki taze, hızlı ve kaliteli yiyecek ihtiyacınıza Carlotta Café & Deli ile lezzetli çözümler sunmaya devam ediyor. İstanbul Doors Group’un zincir markası Carlotta, müşteri odaklı servisi, sıcak ortamı ve orijinal formatıyla, günün her saati için lezzetli ve hızlı alternatifler sunuyor. Ayrıca Carlotta’nın bu farklı ve sağlıklı lezzetleri, dilerseniz siz evinizde ya da iş yerinizdeyken hızlı bir servisle ayağınıza kadar geliyor.

İlk şubesi İstanbul iş hayatınının kalbinin attığı Maslak’ta açıldıktan sonra kısa zamanda Akmerkez ve Buyaka şubeleriyla büyüyen, yakında şehrin dört bir yanında güzel ve kaliteli yemek isteyenlerle buluşacak olan Carlotta’nın dördüncü şubesi Capitol’de hizmete girdi. Hem öğlen aralarında hem de mesai bitiminde sunduğu pratik ve lezzetli seçeneklerle vazgeçilmez adresiniz olan Carlotta, café ve delicatessen konseptlerinin orijinal bir karışımı. Carlotta’nın zengin, lezzetli menüsünde ev yapımı sandviçler, çorbalar, sıcak yemekler, wrapler, salatalar ve tatlıların yanı sıra zengin kahve ve soğuk içecek seçenekleri bulunuyor.

 

CARLOTTA OFİSTE YEMEYE YENİ BİR ANLAM KAZANDIRIYOR

Carlotta’nın menüsünde yer alan ve büyük ilgi gören ‘günün sıcak yemeği’ alternatifleri ise kendini günün her saatinde evinde gibi hissetmek isteyen çalışanların favorisi olmaya devam ediyor. Etli nohutlu güveçten, kök sebzeli et soteye kadar pekçok sıcak yemek seçeneği Carlotta’da ev yemeğini özleyenleri bekliyor. Carlotta’nın Capitol şubesiyle birlikte her 2 ayda bir yenilenecek ve farklı lezzetler eklenecek menüsünde çörekler/börekler, çorbalar, sıcaklar, Carlotta fit, sandviçler, salatalar, paketli ürünler ve tatlı seçenekleri yer alıyor. Ayrıca ayrı bir menü olarak sunulan ‘Carlotta Toplantı Paketi’, benzersiz lezzetleri iş yoğunluğu yüzünden yemek saatini ofiste geçirmek zorunda kalan çalışanların ayağına getiriyor. Carlotta Toplantı Paketi’nde yer alan çörek, salata, sandviç ve tatlı alternatifleriyle ofiste yemek yemenin zevki, bambaşka bir anlam kazanıyor.

Sağlıklı ve leziz yemek seçeneklerinin yanı sıra sıcak bir atmosfer de sunan Carlotta, sürekli yenilenen menüsüyle size tatlı sürprizler yaşatıyor. Hem sevdiğimiz yemek seçeneklerini, hem de yepyeni lezzetleri değişik sunumlarla ve kaliteli, lezzetli ve ulaşılabilir yemek anlayışıyla sunan Carlotta, çalışanları ve yemek için az vakti olanları ¨Bugün ne yesem?¨ derdinden kurtarıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir