Şehrin en hızlı lezzet adresi Carlotta’nın renkli menüsü yenilendi!

İstanbul Doors Group’un şehir hayatına kaliteli ve hızlı yemek anlayışını getiren markası Carlotta Café & Deli büyümeye devam ediyor. 

Özellikle çalışan ve yemeğe kısıtlı zaman ayırabilenler için sağlıklı ve lezzetli seçenekler sunan Carlotta’nın yeni sezon için yenilenen menüsünde, yine tadı ve sunumuyla aklınızdan çıkmayacak farklı alternatifler size bekliyor. Carlotta’nın menüsündeki yeni lezzetlerden olan Brokoli Çedar Çorbası, Portakallı Fırın Somon, , Karnabahar Salatası, Kinoa Salatası, Tavuklu Mantarlı Sandviç, Zeytinyağlı Bakla ve daha pekçok lezzet, size daha önce hiç yaşamadığınız bir café&deli tecrübesi yaşatacak.

İstanbul Doors Group, şehir hayatındaki taze, hızlı ve kaliteli yiyecek ihtiyacınıza Carlotta Café & Deli ile lezzetli çözümler sunmaya devam ediyor. İstanbul Doors Group’un zincir markası Carlotta, müşteri odaklı servisi, sıcak ortamı ve orijinal formatıyla, günün her saati için lezzetli ve hızlı alternatifler sunuyor. Ayrıca Carlotta’nın bu farklı ve sağlıklı lezzetleri, dilerseniz  siz evinizde ya da iş yerinizdeyken hızlı bir servisle ayağınıza kadar geliyor.

İlk şubesi İstanbul iş hayatınının kalbinin attığı Maslak’ta açıldıktan sonra kısa zamanda büyüyen ve yakında şehrin dört bir yanında güzel ve kaliteli yemek isteyenlerle buluşacak olan Carlotta’nın Buyaka, Akmerkez ve Capitol’ün de içinde olduğu toplam 4 şubesi var. Hem öğlen aralarında hem de mesai bitiminde sunduğu pratik ve lezzetli seçeneklerle vazgeçilmez adresiniz olan Carlotta, café ve delicatessen konseptlerinin orijinal bir karışımı. Carlotta’nın her 3 ayda bir yenilenen ve farklı lezzetler eklenen menüsünde çörekler/börekler, çorbalar, sıcaklar, Carlotta fit, ev yapımı sandviçler, salatalar, paketli ürünler, tatlılar, zengin kahve ve soğuk içecek seçenekleri yer alıyor.

Carlotta’nın Foodist Catering Şefi İdil Şanal tarafından yenilenen zengin, lezzetli menüsünde; Brokoli Çedar Çorbası, Portakallı Fırın Somon, Limonlu Kekikli Tavuk, Zeytinyağlı Bakla, Zeytinyağlı Enginar, Karnabahar Salatası, Kinoa Salatası, Roka Parmesan Salatası, Ton Salatası, Tavuklu Mantarlı Sandviç, Izgara Hellim Sandviç, Club Sandviç, Tavuklu Sezar Wrap, Meyveli Tart, Portakallı Kek, Limonlu Cheesecake ve paketli ürün olarak da Lamington ve Macaron, hep aynı şeyleri yemekten sıkılan ve menüsünde değişik dokunuşlar isteyen lezzet severleri bekliyor. Şanal’ın Amerika’da gördüğü eğitimle birlikte seçtiği; Batı tıbbı standartlarından makrobiyotik beslenmeye, kan grubuna göre diyetten ayurveda’ya uzanan çok çeşitli sağlıklı yaşam teorilerine uygun yemek pişirme tekniklerini de kullandığı yeni Carlotta menüsü, hızlı yemek konseptinde de gurme bir deneyim yaşanabileceğini ispat ediyor.


Ayrıca ayrı bir menü olarak sunulan ‘Carlotta Toplantı Paketi’, benzersiz lezzetleri iş yoğunluğu yüzünden yemek saatini ofiste geçirmek zorunda kalan çalışanların ayağına getiriyor. Carlotta Toplantı Paketi’nde yer alan çörek, salata, sandviç ve tatlı alternatifleriyle ofiste yemek yemenin zevki, bambaşka bir anlam kazanıyor. Carlotta’nın menüsünde yer alan ve büyük ilgi gören ‘günün sıcak yemeği’ alternatifleri ise kendini günün her saatinde evinde gibi hissetmek isteyen çalışanların favorisi olmaya devam ediyor. Mücver’den Kıymalı Lazanya’ya kadar pekçok sıcak yemek seçeneği Carlotta’da ev yemeğini özleyenleri bekliyor.

Sağlıklı ve leziz yemek seçeneklerinin yanı sıra sıcak bir atmosfer de sunan Carlotta, sürekli yenilenen menüsüyle size tatlı sürprizler yaşatıyor. Hem sevdiğimiz yemek seçeneklerini, hem de yepyeni lezzetleri değişik sunumlarla ve kaliteli, lezzetli ve ulaşılabilir yemek anlayışıyla sunan Carlotta, çalışanları ve yemek için az vakti olanları ¨Bugün ne yesem?¨ derdinden kurtarıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir