Selva, İPZ’de lezzet şenliği yaşattı

Selva Gıda, İPZ’de kurduğu stand ile sektörde yaşanan gelişmeleri sektörün kalbinin attığı yerde takip etti.

Makarna sektörünün en önemli markalarından Selva, İstanbul Kongre Merkezi’nde 19-20 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen Türkiye’nin ilk ve en geniş kapsamlı interaktif pazarlama etkinliği İnteraktif Pazarlama Zirvesi’ne katıldı. Ürünlerini ve yeniliklerini ziyaretçilere tanıtan Selva, katılımcılara zirve boyunca lezzet şenliği yaşattı.

İstanbul Kongre Merkezi’nde 19-20 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen Türkiye’nin ilk ve en geniş kapsamlı interaktif pazarlama etkinliği İnteraktif Pazarlama Zirvesi’ne katılan Selva Gıda, zirvede hem ürünlerini ve yeniliklerini tanıttı hem de katılımcılara birbirinden lezzetli ürünleri ile makarna ziyafeti sundu.

İttifak Holding bünyesinde faaliyet gösteren, sektörünün yenilikçi ve ihracat şampiyonu markası Selva Gıda, İPZ’de kurduğu stand ile sektörde yaşanan gelişmeleri sektörün kalbinin attığı yerde takip etti. “Lezzet ve farklılıklarımızla bir kez daha kendimizi hatırlatmak için zirveye katıldık. Lezzetleri konuşmak için İPZ’deyiz” diyen Selva Gıda Genel Müdürü Mehmet Karakuş, İPZ’den yeni Selva dostları kazanarak dönmek istediklerini ifade etti.

Tüm katılımcılara iki gün boyunca damak tatlarına uygun soslarla makarna sunacaklarını belirten Karakuş, Anadolu’nun en eski lezzetlerinden biri olan mantıyı da katılımcılara tattıracaklarını dile getirdi. Karakuş, “Sağlıklı yaşamın, ideal yemeği olan makarnayı bizim usul tatlarla ikram ediyoruz, bunun yanında geleneksel lezzetlerimizi de unutmuyoruz. “Anadolu Lezzetleri ” adı altında, sanki evde yapılmışçasına muhteşem tattaki mantı ve eriştelerimizden tüm ziyaretçilere sunacağız. Zirve boyunca ” Lezzet Şenliği ” yaşatmayı hedefliyoruz. İPZ’nin ziyaretçilerine evlerinde tatmaları için Şipşak makarnalarımızdan da hediye ediyoruz” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir