Serdar Küçükyıldız, Park Inn by Radisson Samsun’un Genel Müdürü oldu

Turizm ve otelcilik sektörünün deneyimli yöneticisi Serdar Küçükyıldız, Park Inn by Radisson Samsun’a Genel Müdür olarak atandı.

Yerel ve uluslararası otel markalarında Ön Büro, Gelir Yönetimi, Rezervasyon, Satış ve Operasyon Yönetimi pozisyonlarında, çeşitli kademelerde 28 yıllık deneyime sahip olan Serdar Küçükyıldız, otelcilik geçmişinde gerçekleştirdiği başarılı uygulamalarla dikkat çekiyor.

Güçlü ve başarılı geçmişiyle ön plana çıkan Serdar Küçükyıldız, Dedeman Antalya Hotel & Convention Center, Dedeman Hotels & Resorts International Merkez Ofis, Park Dedeman Elazığ Hotel, Dedeman Tokat Hotel, Dedeman Bostancı Hotel & Convention Center ve Park Dedeman Bostancı Hotel’de yönetici olarak görev aldı. Küçükyıldız, gelir büyümesini artırma, çatışmaları çözme ve kar hedeflerini sürekli aşma konularında deneyim sahibi. Başarılı yönetici, tüm otel operasyonundan ve ekibin yönetiminden sorumlu olmakla birlikte; satış faaliyetleri, operasyon, finans ve personel işlerinde de yetkili.

#SerdarKüçükyıldız #ParkInnbyRadissonSamsun #GenelMüdür #yeniatama #radissonGroup #samsun #turizm #konaklama #seyahat #gastronomi #generalmanager

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir