SETUR’a İki Ödül Birden

SETUR, Skal İnternational İstanbul tarafından verilen Skalite’12 “Turizmde Kalite Ödülleri”nde iki kategoride ödüle layık görüldü.

Skal İnternational İstanbul tarafından bu yıl 15.’si düzenlenen “Turizmde Kalite Ödülleri” töreninde “Turizm Oscarları” 36 kategoride sahiplerini buldu.
SETUR, turizmde kalite çıtasını yükseltmeyi hedefleyen kisi, kurum
ve kurulusların ödüllendirildigi törende Kongre/Toplantı Organizasyonu Acentası ve Bookinturkey ile Online Seyahat Rezervasyonları/ Hizmetleri
kategorilerinde ödül sahibi oldu. Setur adına ödülleri Turizm’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sn. Tülin BETIR, Mice Müdürü Sn. Oktay TEMELLER ve Bookinturkey Müdürü Sn. Başak BİLMEN, As Başkan Feza SOLAKLAR ve Başkan Patrice LEPKOVSKI’nin elinden birlikte aldı.

SETUR, Kongre / Toplantı Organizasyonu Acentası kategorisinde kazandığı ödülle yıllardır birçok ulusal ve uluslararası organizasyonda yakaladığı başarıyı pekiştirmiş oldu. Geliştirdiği online ve gerçek zamanlı rezervasyon sistemiyle Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek büyük bir başarıya imza atan Bookinturkey ise Online Seyahat Rezervasyonları/ Hizmetleri firması kategorisinde ödüle layık görüldü. Bookinturkey, yurt içi ve yurt dışında en iyi otellere online rezervasyon imkanının yanı sıra, uçuş arama motoru ile en hızlı bilet alternatiflerini
fiyat sıralamasıyla üyelerine sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir