Sevgilinizin kalbine giden yol, GastroClub’tan geçer

14 Şubat’ta sevgilinize dünya mutfaklarının tüm lezzetlerini armağan etmek için yeme-içme kulübü GastroClub’a katılmanın şimdi tam zamanı.

Arjantin, Peru yemekleri, Uzak Doğu mutfağının deniz mahsulleri ile buluşan tarifleri ya da bizden kebaplar. İstanbul’un en romantik adreslerini manzara ve pahalılıklarına göre karşılaştırabilir, GastroClub’ın sunduğu indirim ve ayrıcalıkları www.gastroclub.com.tr’den öğrenebilirsiniz. Özel şoförden, meyve buketlerine sevgilinizi şımartmanın lezzetli yolları GastroClub’ta.

Romantik yemekler 14 Şubat ile sınırlı kalmasın diyenlere bir yıllık GastroClub üyeliği Sevgililer Günü için ayrıcalıklı bir armağan seçeneği. Sevgilinizle bir yıl boyunca İstanbul’un seçkin adreslerini, arka sokaklardan dünya mutfaklarına açılan kestirme yolları keşfetmeye ne dersiniz. Arjantin’de olsaydınız özel bir akşam yemeğinde sevgilinizle nefis etler tadar, kendinizi şaraba ve Tango’ya bırakırdınız. İtalya’da bir pizzayı paylaşabilirdiniz. İstanbul’da ise bunlardan fazlasını yapabilirsiniz.

Ayrıcalıklı yeme-içme kulübü GastroClub, İstanbul’da 120’nin üzerinde restoranda yüzde 25’e varan indirimlerle ağırlanmanızı sağlıyor. Üye restoranlar arasında manzarasıyla romantik yemeklerin favorileri olan Lacivert, Doğa Balık, Yelken gibi şık adresler, yemekle müziği buluşturan Hayal Kahveleri, bizden kebaplar tatmak için Tike, Set Kebap, Köşebaşı gibi restoranlar yer alıyor. Farklı tatlar keşfetmeyi sevenlere dünyanın bambaşka bir yerindeymiş gibi hissettirecek sıra dışı mekanlar da var. Tıpkı, Latin, Arjantin, Peru lezzetleri sunan La Paz gibi. Latin mutfağı yerine Japon mutfağına ilgi duyuyorsanız Cafe Bunka’da tattığınız yiyeceklerin malzemeleri de satılıyor. Sevgilinize iyi bir şef olduğunuzu göstermek için güzel bir fırsat. Aşkınızı şımartmak için aradığınız konfor, macera ve lezzet yıl boyunca GastroClub’ta. Hem de üyelere özel ayrıcalık ve indirimlerle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir