‘Shape Club&Blue Harmony Spa’ ile Hem Ruhunuz Hem Bedeniniz Yenilensin…

Wyndham İstanbul Kalamış Marina’nın, Anadolu Yakası’nın en büyük SPA merkezlerinden biri olma özelliğine sahip ‘Shape Club&Blue Harmony Spa’sı  ile tanışmaya hazır mısınız? 
 
Kasım ayı içerisinde hizmete girecek olan ‘Shape Club&Blue Harmony Spa’nın birbirinden özel seçenekler ile sunulan ön satışları başladı…

Uluslararası ABD’li Wyndham Oteller Grubu’nun İstanbul halkası olan ve Anadolu kıtasındaki eşsiz lokasyonuyla dikkat çeken Wyndham İstanbul Kalamış Marina, Wyndham hizmet kalitesini 3500 m² alana konumlandırdığı Shape Club&Blue Harmony ile taçlandırıyor.

Sağlıklı yaşamın yeni adresi: Shape Club

Shape Club, hem forma girmek isteyen hem de sağlıklı ve zinde bir yaşam tercih edenlere hitap ediyor. Shape Club’da Cardio&Gym’den kapalı yüzme havuzuna, bisiklet stüdyosundan grup ders, pilates ve Power Plate stüdyolarına kadar birçok seçenek sunuluyor. Shape Club ayrıca TRX Studio, Sağlıklı Spor’ Kontrol Sistemi, VIP Soyunma Odaları, hamam, sauna, buhar odası ve Wyntunes Audio ile de dikkat çekiyor. Shape Club’da özel olarak oluşturulan ‘Fit To WYN Virtual Trainer’ programında özel eğitmenler eşliğinde ideal kilonuza ulaşabilir, vücudunuzu dilediğiniz forma sokabilirsiniz.

 

Sudan gelen sağlık: Blue Harmony Spa

Blue Harmony Spa’ya gelenler dinginlik ve huzur veren özel olarak tasarlanmış bir ortamda ağırlanıyor. Uzak Doğulu ve Türk terapistler tarafından hizmet verilen Blue Harmony Spa’da her biri farklı özelliklerle donatılmış masaj odaları, çiftlere özel hamamlı ve jakuzili masaj odaları, kozmetik bakım ünitesi, buhar &sauna odası ve hamam yer alıyor.

Türkiye’nin ilk çocuk Spa’sı…

Türkiye’de bir ilke imza atan Wyndham İstanbul Kalamış Marina’nın ince detaylarla hazırlanmış Blue Harmony Kids Spa’sında belirli yaş gruplarına, özel ürünlerle yapılan masaj ve bakım çeşitleri sunuluyor.

Wyndham İstanbul Kalamış Marina’nın çocuklar için hazırladığı yenilikler bunlarla da sınırlı kalmıyor! Otel, çocuklara spor yapma alışkanlığını kazandırmak için onlara özel tasarlanan Shape Kids Club’ı hayata geçiriyor. Shape Kids Club’da çocuklar, yaş gruplarına göre benzersiz donanımlı cardio ekipmanları ve özel grup dersleriyle spor yapma imkanı buluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir