Sheraton Bursa Hotel ve Aloft Bursa açıldı

Dünya’nın önde gelen otel gruplarından Starwood Hotels and Resorts’un Türkiye’deki iki yeni üyesi Sheraton Bursa ve Aloft Bursa Otellerinin ön açılışı yapıldı.

Bünyesinde St. Regis, The Luxury Collection, W, Westin, Le Méridien, Sheraton, Four Points by Sheraton, Aloft ve Element gibi dünya çapındaki otel markalarını bulunduran New York merkezli Starwood Hotels and Resorts Worldwide’ın  işleteceği Sheraton Bursa Hotel ve Aloft Bursa faaliyete geçti.

ALOFT BURSA GENÇLERİN YENİ BULUŞMA NOKTASI OLMAYA HAZIRLANIYOR

Starwood Hotels and Resorts, Türkiye’de ilk defa Bursa’da açılacak olan Aloft Bursa ile Londra ve Brüksel’den sonra Aloft’un Avrupa’daki üçüncü halkası faaliyete geçirmiş olacak.

Starwood tarafından daha çok Y jenerasyonundaki tasarım odaklı genç hedef kitle düşünülerek oluşturulan Aloft konsepti; loft tarzından esinlenilerek oluşturulan farklı odaları, açık lobisinde yer alan bar alanı, endüstriyel tasarım materyalleri, fitness merkezi, ücretsiz  internet ve self servis kafesiyle cool bir şehir oteli olarak öne çıkıyor.

Starwood, Sheraton markasıyla Türkiye’deki büyümesine yeni açılacak Sheraton Bursa’yla devam ediyor.

Bursa’nın yeni kalbi sayılan Nilüfer’de faaliyete geçecek olan Sheraton Bursa, Uludağ, Timsah Arena ve şehir manzaralı 10’u suit olmak üzere toplam 171 odasıyla hizmet verecekSheraton Bursa Hotel, iki restoranı, balo salonu, lobby lounge ve lobi barının yanı sıra havuz ve pool barı ve organizasyonlar için açıkhava alanlarıyla da dikkat çekiyor. Aynı zamanda termal özellikli hamamı da bulunan Sheraton Shine SPA ve 105 m2’lik fitness merkeziyle Sheraton Bursa Hotel misafirlerine ruhsal ve bedensel olarak yenilenebilecekleri bir deneyim sağlayacak.

Sheraton Bursa Hotel ayrıca Microsoft’un çözüm ortaklığıyla hızlı ve pratik erişim imkanı verecek Link@Sheraton iş terminali ve toplamda 1370 m2’lik 7 konferans salonuyla iş dünyası için en yeni donanımları bünyesinde bulunduracak.

Yeni konut, AVM ve iş merkezleriyle hızlı bir değişim içerisindeki Nilüfer’de konumlanan Sheraton Bursa Hotel ve Aloft Bursa, 45.000 kişilik kapasitesiyle açılması planlanan Timsah Arena’ya da yürüme mesafesinde bulunuyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir