Şirince Güllü Konakları’nda Kasım’da harika bir mola

Doğa, tarih ve kültürü şıklıkla buluşturan Güllü Konakları , sonbahar aylarında unutulmaz bir mola için en doğru adresi.

Efes Antik Kenti’nin büyüleyici atmosferi, Şirince köyünün misafirperverliği, 100 yıllık konağın kültürel özelliklerini taşıyan şık dekorasyon,  güllerle bezeli büyüleyici bir bahçe, bağlarla çevrili manzara, ve Martı Grubu’nun köklü hizmet anlayışını,  bir çatı altında toplayan;  Güllü Konakları,  sonbahar aylarında unutulmaz bir mola için en doğru adres.

Bugüne kadar Oprah Winfrey’den, Jodie Foster’a; Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’den Avusturya Cumhurbaşkanı Heinz Fisher’a kadar birçok ünlü sanatçı ve devlet büyüğünü ağırlayan Güllü Konakları, büyüleyici doğası, şıklığı ve sakin atmosferinin yanı sıra, kendi çiftliğinde üretilmiş tamamen doğal et, süt ürünleri ve sebze- meyvesi ile de lezzetli menüler sunuyor.

Dünyanın en etkili gazetelerinden Sunday Times’ın “Türkiye’deki En Şık Butik Oteller” sıralamasında üçüncü sırada yer verdiği,  Güllü Konakları, dünyanın en büyük seyahat portalı TripAdvisor, tarafından da otel misafirlerinin yorumları sonucunda ortaya çıkan puanlama ile ve yüksek standartları nedeniyle verilen, mükemmellik sertifikası “2012 Certificate of Excellence” ödülüne  sahip.

Doğal mürver şurubuyla karşılanıp, güller içinde bir bahçede, tarih ve kültürle yoğrulmuş atmosferde, köy ürünlerini ve Şirince üzümlerinin lezzetli şaraplarını tadarak, Güllü Konakları’nda huzurlu bir hafta sonu geçirmenin keyfi kaçmaz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir