Anasayfa » Hotel-Tech » SolarEX İstanbul 15’ncisini düzenleyecek

SolarEX İstanbul 15’ncisini düzenleyecek

Temiz, yenilenebilir ve sürekli bir enerji kaynağı olan güneş enerjisinin önemini vurgulayan SolarEX İstanbul, 6 – 8 Nisan 2023 tarihlerinde İFM’de 15’ncisini düzenleyecek.

Elektrik fiyatlarındaki artış, elektrik üretiminde kullanılan güneş panellerine ilgiyi geçen yıla göre yaklaşık 10 kat artırdı. Türkiye’de elektrik üretiminde geçtiğimiz yıldaki kapasite artışının yüzde 97’si yenilenebilir kaynaklardan oluştu. Enerji kriziyle mücadele özellikle güneş enerjisi gibi çok hızlı uygulanabilen çözümler kullanılmaya başlandı. Dünyadaki gelişmelerin, yeni teknolojilerin ve güneş enerjisi çözümlerinin en iyi şekilde sunulduğu Türkiye’deki tek uluslararası fuar olma özelliği taşıyan SolarEX İstanbul daha temiz ve daha enerjik bir dünya için 6 – 8 Nisan 2023 tarihlerinde İFM-İstanbul Fuar Merkezi’nde 15. kez kapılarını açacak. Bu yıl 5 kıtada 97 ülkeden 35 bine yakın ziyaretçiyi ağırlayan fuara Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Irak, Yemen, Mısır, Makedonya, Tunus, Sırbistan, Fas ve Kuzey Afrika ülkeleri başta olmak üzere 20’ye yakın ülkenin üst düzey heyetinin katılması bekleniyor. Temiz, yenilenebilir ve sürekli bir enerji kaynağı olan güneş enerjisinin önemini vurgulayan fuar, çevre dostu çözümleriyle tüm güneş enerjisi sanayisini bilinçlendirmeyi hedefliyor.

#SolarEX #İFM #İstanbulFuarMerkezi #güneşenerjisistemleri #güneşenerjileri #teknoloji

İnceleyin

Masada ödeme sunan tek marka: FineDine

Otel, restoran, kafe ve bar menülerini dijitaleştiren yapay zeka odaklı sipariş ve ödeme platformu FineDine ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz