Swissôtel Ayrıcalıkları İle Keyifli Bir Yaz

Türkiye’nin güzellikleri ve Swisôtel’in dünyaca bilinen kalitesi yaz aylarını daha da keyifli kılıyor. Swissôtel The Bosphorus, Swissôtel Ankara ve Swissôtel Büyük Efes kusursuz servis ve konforun yanı sıra yaz aylarına özel ayrıcalıklar sunuyor.

Şehrin en popüler noktalarına yakın konumlanmış Swissôtel’ler,  sundukları konaklama avantajları ile şehrin ortasında tatil keyfini yaşatıyor. Misafirler,  erken odaya giriş ve geç oda teslimi avantajları ile tüm gün Swissôtel ayrıcalıklarından yararlanabiliyor. Yaz boyunca odalarda hoşgeldin hediyeleri,   ücretsiz internet bağlantısı, zengin açık büfe kahvaltı… ve daha bir çok ayrıcalık.  Swissôtel’de konaklamayı daha da cazip kılıyor.

Misafirler Swissôtel’in Alpler’den ilham alan spa’sı Pürovel Spa&Sports’dan ücretsiz olarak faydalanırken, %25 indirimli Pürovel imzalı bakımlar ile iyi hissetmenin ve yenilenmenin  keyfini çıkaracak.

Swissôtel The Bosphorus, Swissôtel Ankara ve Swissôtel Büyük Efes yaz ayları boyunca sundukları avantajlar ile şehrin ortasında tatil keyfi yaşatıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir