Swissôtel The Bosphorus Batı kanadını açıyor

Renovasyon sürecinin ilk aşamasını tamamlayan Swissôtel The Bosphorus, İstanbul, batı kanadındaki yeni tasarım 198 oda ve süitini hizmete açıyor.

KCA International’ın dünyaca ünlü tasarımcısı Khuan Chew’in imzasını taşıyan iç mekan tasarımının getirdiği çağdaş yeni görünüm, İsviçre’nin ince zevkini, hassasiyetini ve sadeliğini Türk kültürünün sıcaklığıyla harmanlıyor ve Boğaz’ın ışıklarını odaların içine yansıtıyor. İstanbul Boğazı’nın ışıklarından ve şehir manzarasından Dolmabahçe Sarayı Bahçesi’nin dokusuna kadar, Avrupa ve Asya’nın sarmaşık etkisi, alanların tamamında hissediliyor. Chew’in yerden tavana cam vurgusu sayesinde Boğazın suları her odada ve süitte ışıldıyor ve konukları her gelişlerinde alışık oldukları ferahlık hissiyle kucaklıyor. Odaların yenilenmesi aslında sadece bir başlangıç; yenilenme sürecinin ilk etabı, yerden tavana tuğla duvarlar, dubleks düzen ve çelik merdivenler ile lüks çatı katı yaşamını, Türk metropolünün kıyılarına taşıyan göz kamaştırıcı 7 loft suit, yaz aylarının vazgeçilmezi ünlü Gaja Roof Restoran ve Mayıs ayında açılacak yeni bir restoranla tamamlanacak.

BOĞAZ’IN TADI ASIL ŞİMDİ ÇIKACAK

Swissôtel The Bosphorus, İstanbul, Genel Müdürü ve Türkiye ve Doğu Avrupa Bölgesi Başkan Yardımcısı Gerhard Struger, “Göz alıcı yeni odaların otelin batı kanadında hizmete girmesi yenilenme projemizin muhteşem ve heyecan verici ilk aşamasının tamamlandığını gösteriyor. Misafirler, otelimizin Boğaz kıyısındaki eşsiz konumunu mükemmel vurgulayan olağanüstü ve nefes kesen manzaranın tadını çıkaracaklar.” açıklamasında bulundu. Leading Hotels of The World üyesi olan ve World Luxury Hotel Awards Ödülleri tarafından 2013 yılında “Avrupa’nın En Lüks Oteli” ödülüne layık görülen Swissôtel The Bosphorus, İstanbul, İstanbul Boğazı’nın Avrupa kıyısında konumlanan İstanbul’un ilk beş yıldızlı otellerinden biri. Yaklaşık 26 hektarlık tarihi bahçeleri, 497 oda ve süiti, zengin restoran ve bar yelpazesiyle aranılan her türlü hizmet ve servisi eksiksiz sunuyor. Ödüllü Pürovel Spa & Sport ise misafirlerini dünyanın dört bir yanına ait lüks ve bütünsel spa bakımları ile buluşturuyor. Swissôtel The Bosphorus, İstanbul, konuklarına ayrıca markanın 63 şık süit daireden oluşan Residence konsepti Swissôtel Living ayrıcalığını da sunuyor. Swissôtel Living, konukların bir yandan çatı katı havuzu dahil olmak üzere otelin hizmet yelpazesinin tamamından faydalanırken, diğer yandan kendi istedikleri gibi sakin bir alanda yaşayabilmelerine de olanak tanıyan bir konsept oluşturuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir