Nar Otellerinde bu kış daha sıcak geçecek

Galata Kulesi’ne giden Arnavut kaldırımlı bir sokakta yer alan tarihi Nar Galata Hotel, geleneksel ahşap binası ile Galata’nın tarihi ruhunu içinde barındırıyor.

Galata Kulesi’ne sadece iki dakikalık yürüyüş mesafesinde yer alan Nar Galata Hotel, günün her saati yaşam dolu olan İstiklal Caddesi’ne ise 5 dakika uzaklıkta.

1,5 km uzaklıktaki Taksim Meydanı’na giden tramvay durağına 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan otelden 10 dakikalık bir yürüyüşle İstanbul Boğazı’nın keyfini çıkarabilirsiniz. Merkezi konumu ve ulaşım seçeneklerinin fazlalığı sayesinde şehrin birçok noktasına kısa sürede ulaşmak mümkün.

Nar Butik Otellerin son halkası olan Nar Galata Hotel, yine Galata’da bulunan Nar Suites Pera ve Topkapı Sarayı’na sadece 200 metre uzaklıktaki Nar Sophia Sultan Hotel ile birlikte, misafirlerine tarihi bir atmosferde lüks ve rahat konaklama imkanı sunuyor.


GÜNÜN YORGUNLUĞUNU BEŞ ÇAYI İLE ÜZERİNİZDEN ATIN

Galata’nın sevilen butik otelleri Nar Suites Pera ve Nar Galata Hotel, müşterilerine sunduğu hizmetlere bir yenisini daha ekleyerek Ücretsiz Beş Çayı servisine başladı.

İstanbul’un en güzel teraslarından birine sahip olan Nar Suites Pera’da, bir yandan muhteşem İstanbul manzarasını izlerken bir yandan da Beş Çayı servisi ile ev yapımı kurabiyeler ve tatlıların tadına varacaksınız.

Tarihi binasıyla Galata ruhunun bir parçası olan Nar Galata Hotel’in Galata Kulesi’ne çıkan taş döşeli sokağa bakan cafesinde, lezzetli ikramlar eşliğinde akşam çayınızı yudumlarken günün yorgunluğunu üzerinizden atabileceksiniz.

Bu kış kendinizi evinizde hissettirecek Nar Oteller, Türk misafirperverliği ve ikramlarıyla sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacak.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir