Tatlıses Çiğ Köfte’ye uluslar arası ödül

Kısa sürede 45 ilde, 170 şubeye ulaşan Tatlıses Çiğ Köfte, Uluslararası Franchise Derneği (UFRAD) tarafından  “2012 yılı En Hızlı Gelişen Franchise Ödülü”ne layık görüldü.

Tatlıses Kebap – Lahmacun zincirlerinde üretilen çiğköftenin çok beğenilmesi nedeniyle, yine İbrahim Tatlıses tarafından Seyrantepe’de 1.000 metrekarelik alan üzerine, son teknoloji ile üretim yapan Tatlıses Çiğköfte fabrikası kuruldu ve bu fabrika gerek yapılan yüksek yatırım gerekse uygulanan kalite sistemleri nedeni ile Türkiye’nin en büyük ve hijyenik fabrikaları arasına girmeye hak kazandı.

“EN ÇOK ÖDÜL ALAN ÇİĞ KÖFTE MARKASIYIZ”

Tatlıses Çiğ Köfte Franchise ve Satış Müdürü Kerim Çağlayan:” 2010 yılı itibariyle Tatlıses Kebap’a gelen müşterilerimizin yoğun talebi üzerine Tatlıses Çiğ Köfteyi üretmeye karar verdik. Sektörde bugün günlük satışımız 4 ton. Çiğ köftenin içinde katkı maddesi ve koruyucu bulyon kesinlikle kullanmıyoruz. İSO 9001, 22001, 14001 ve OHSAS olmak üzere 4 sertifikaya sahibiz. TSE’ye etsiz çiğ köftenin gıda kodeksine sokulması konusunda da görüş bildirdik. Ekstra külfet getirmesine rağmen standart oluşturulması için çaba sarf ediyoruz. Bizim için standartların korunması çok önemli. Kısa süre içerisinde 170 şubeye ulaştık. Franchising dağılımı olarak şubelerimizin 87’si İstanbul’da 83’ü İstanbul dışında bulunuyor. Bu yıl yurtdışında franchising verilmesi hedeflerimiz arasında. Tatlıses Çiğ Köfte olarak Uluslararası Franchise Derneği (UFRAD) tarafından “2012 yılı En Hızlı Gelişen Franchise Ödülü”ne layık görülmek bizleri çok mutlu etti. Tatlıses Çiğ Köfte, sektöründe bu kadar ödül alan “tek” marka. Bununla da yetinmeyip yakın zamanda daha büyük başarılara da imza atacağız “ açıklamasında bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir