The Hotel Show Dubai sektörü ağırladı

The Hotel Show Dubai’nin bu yılki organizasyonu, pandemi sonrası canlı bir geleceğe hazırlan ağırlama sanayinden çok sayıda ziyaretçiyi ağırladı. Hotel & Restaurant dergisi fuarda etkin bir şekilde dağıtıldı.

Türkiye’den 12 firmanın da katıldığı Orta Doğu’nun MENA bölgesindeki otel ve konaklama endüstrisi için en büyük ve en uzun süredir devam eden fuarı, eş zamanlı organize ettiği tüm etkinliklerinde 22.000’den fazla ziyaretçiyi ağırladı ve bu önemli fuarda bölgesel ve küresel katılımcıları bir araya getirdi.

Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenlenen etkinlik, dünyanın dört bir yanından ve Orta Doğu’dan ağırlama tedarikçileri için fonksiyonel bir buluşma yeri olarak hizmet ederken, sektördeki en son yenilikleri sergiledi. Etkinlik boyunca konferanslar, seminerler ve iş toplantıları ziyaretçilere derinlemesine analizler, canlı mutfak deneyimleri ve sektörler arası tartışmalar sunarak sektörü daha da ileriye taşımaya yardımcı oldu.

Ziyaretçilerin %20’si uluslararası pazardan

Fuarı organize eden dmg events firmasının Tasarım ve Otelcilikten Sorumlu Başkan Yardımcısı Elaine O’Connell şunları söyledi: “Bu etkinliğin yalnızca bölgeden değil, küresel ölçekte de insanları nasıl bir araya getirmeye devam ettiğini görmekten gurur duyuyoruz. The Hotel Show’daki toplam ziyaretçilerimizin %20’sinin uluslararası pazardan, %80’inin ise BAE’den gelmesi pandemiyi takiben yeni bir aşamaya geçerken, yüz yüze bağlantıların öneminin her zamankinden daha önemli olduğunu ve iş birliğinin önemini gösteriyor. Bu durum sektörün toparlanmasının da önemli bir unsurudur. Ayrıca, yenilik, sürdürülebilirlik ve teknolojiyi tartışmak için ağırlama endüstrisinin her yönünü bir araya getiren The Leisure Show ve HITEC Dubai ile birlikte INDEX 2022 ve Workspace aracılığıyla tasarım ve iç mekan trendlerindeki en son gelişmeleri sergilemekten mutluluk duyuyoruz.”

#thehotelshowdubai #dubaidünyaticaretmerkezi #ağırlama #turizm #konaklama #seyahat #fuar #hospitality #mena #ortadoğu #dubai #hotelrestauranthitech #hotelrestaurantmagazine

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir