Öztiryakiler, İstCookFest’e mutfak sponsoru oldu

Gastronomi alanında gerçekleşen birçok organizasyona ana mutfak ürünleriyle sponsorluk veren Öztiryakiler, 28-29 Mayıs’ta Ataşehir Metropol Alışveriş merkezinde gerçekleşen Avrasya Gastronomi ve Aşçılar Federasyonu (AGAFED) tarafından düzenlenen 4.İstcookfest’e yarışma ve workshop mutfaklarının sponsorluğunu üstlendi.

Yenilikçi yaklaşımıyla dünya genelinde gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip eden Öztiryakiler, sektörüne yeni ürünler kazandıracak çalışmaları gündeminde tutarak profesyonellerin mutfaklarda en büyük yardımcısı olmaya devam ediyor. Gastronomi dalında gerçekleşen birçok organizasyona ana mutfak ürünleriyle sponsorluk veren Öztiryakiler, 28-29 Mayıs’ta Ataşehir Metropol Alışveriş merkezinde gerçekleşen Avrasya Gastronomi ve Aşçılar Federasyonu (AGAFED) tarafından düzenlenen 4.İstcookfest’e yarışma ve workshop mutfaklarının sponsorluğunu üstlendi.

Marka kalitesiyle büyük ölçekli lüks otel projeleri, restoran, kafe vb. gıda işletmeleri, rezidanslar, devlet ve kamu binalarının prestij projeleri gibi birçok projede tercih edilen Öztiryakiler, Türkiye’de sektöründe en yüksek pazar payına sahip firma unvanını koruyor.

Gastronomi öğrencileri lezzet için yarıştı

İki gün boyunca süren organizasyonda gastronomi öğrencileri lezzet yarışı verirken, jüride bulunan şefler değerlendirmeler yaparak yarışma kazananlarını belirledi. Öztiryakiler’in kurmuş olduğu show mutfağında birçok ünlü şef workshop gerçekleştirerek katılımcılara keyifli zaman geçirdi. Konserler, Anadolu lezzet tadımları ve birçok markanın katılımlarının olduğu etkinlikte gerçekleşen panelde Öztiryakiler Yönetim Kurulu Üyesi Tahsin Öztiryaki katılım sağlayarak “Dünya Gündeminin Gastronomiye Etkisi” konu başlığını değerlendirerek görüşlerini aktardı. Alanda gastronomi öğrencileriyle ve profesyonel şeflerle bir araya gelen Tahsin Öztiryaki sektör hakkında sohbetlerle etkinlikteki ziyaretini tamamladı.

#öztiryakiler #AtaşehirMetropolAlışverişMerkezi #AvrasyaGastronomiveAşçılarFederasyonu #AGAFED #İstcookfest #tahsinöztiryaki #gastronomifestivali #gastrofest #festival #lezzetfestivali #fest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir