The Marmara Şişli’de Online Anket Dönemi Başladı

The Marmara Otelleri, dünyanın en çok ziyaret edilen seyahat sitesi TripAdvisor ile ortak bir proje ile misafir anket formlarını online sisteme taşıdı. Bundan böyle misafirler, konaklama deneyimlerini kendilerine mail ile gönderilen formlarda ister TripAdvisor üzerinden milyonlarla, isterlerse sadece The Marmara Otelleri ile paylaşabilecekler. Öncelikle The Marmara Şişli’de başlayan bu çevreci uygulamanın yakın zamanda tüm The Marmara Otelleri’nde hayata geçirilmesi planlanıyor. Online anket projesini Türkiye’de TripAdvisor ile gerçekleştiren ilk otel zinciri The Marmara Otelleri oldu.

The Marmara Otelleri misafirlerinin konaklama deneyimlerini basılı anket formları üzerinde değil, online alabileceği bir sisteme geçiyor. TripAdvisor işbirliği ile hayata geçirilen projede The Marmara Otelleri misafirlerine, otelden ayrılmalarının ardından anket formunu mail olarak gönderecek. The Marmara Otelleri aynı zamanda, uygulamayı Türkiye’de TripAdvisor işbirliği ile hayata geçiren ilk otel.

Misafirler online doldurdukları formları otelle paylaşabilecekleri gibi, TripAdvisor üzerinde yayımlayarak milyonların otel seçimi süreçlerine katkıda bulunabilecekler.

Online anket projesi, The Marmara Otelleri’nin çevreci adımlarından birini oluşturuyor. İlk etapta The Marmara Şişli’de uygulanan sistem, kısa süre içinde tüm The Marmara Otelleri’nde hayata geçirilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir