The Marmara’dan Kurban Bayramına Özel bayram paketi

Birbirinden özel lokasyonlarda, farklı konsept tasarımları ve misafir memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışıyla The Marmara, misafirlerine Kurban Bayramı için çok özel fırsatlar sunuyor.

İş merkezlerine, alışverişe ve hareketli yaşama yürüyüş mesafesindeki konumuyla dikkat çeken ve 1950’lerin tarzının yansıtıldığı farklı tasarımıyla misafirlerine hizmet veren The Marmara Şişli’de bayram döneminde “4 kal 3 öde” kampanyası başlıyor. 24-29 Ekim tarihleri arasında minimum 4 gece tek ve çift kişilik odalarda konaklama fiyatı gecelik 140.-€ + KDV olarak fiyatlandırılıyor. Pakete dahil olan hizmetler arasında; yiyecek ve içecek servislerinde %10 İndirim, müsaitlik durumuna göre bir üst kategori odaya geçiş, müsaitlik durumuna göre geç çıkış yapma imkanı, açık büfe kahvaltı, ücretsiz gym, otopark ve internet kullanımı yer alıyor.

THE MARMARA PERA’DAN, HAREKETLİ KURBAN BAYRAMI PAKETİ

Şehrin ruhunu taşıyın ve İstanbul’un özel semtlerden biri olan Pera bölgesinde bulunan, The Marmara Pera da misafirleri için bayrama özel sürprizler hazırladı. 23-29 Ekim tarihleri arasında 3 gün boyunca geçerli olan bayram paketinde, tek kişi paket ücreti 435 €, İki kişilik paket ücreti ise 480 € (KDV dahil) olarak fiyatlandırılıyor.

SANATSEVERLERE ÖZEL…

Paket kapsamında sanatseverlere özel etkinlikler de yer alıyor. REHAB gece kulübüne ücretsiz giriş, IKSV İstanbul Tasarım Bienali’nin iki ana mekanı olan İstanbul Modern ve Galata Özel Rum İlk okuluna giriş bileti ile Pera Müzesi’ne ücretsiz giriş de bu paket kapsamında.

The Marmara Pera’nın Superior odada Minumum 3 gece konaklama ve açık büfe kahvaltının dahil olduğu Kurban Bayramı paketi kapsamında misafirlere sunulacak diğer hizmetler arasında; ücretsiz, havuz, fitness, internet kullanımı, müsaitlik durumunda boğaz manzaralı odaya geçiş imkanı, yiyecek ve içecek servislerinde %10 indirim ve ücretsiz günlük gazete servisi yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir