Titanic Hotels Resort Otelleri ile Zirvede…

Türkiye’nin en seçkin otel zincirlerinden Titanic Hotels, Bodrum ve Antalya’da yer alan resort otelleri ile başarısını yükseltmeye devam ediyor.

Titanic Deluxe Bodrum İlk 3 ayında zirvede

Bodrum’un en güzel koylarından Güvercinlik’te, Pina Yarım Ada’sından Cennet Koyu’nu seyreden çok özel bir konumda Mayıs 2016 itibariyle misafirlerini ağırlamaya başlayan Titanic Deluxe Bodrum ilk üç ayda Ege otelleri arasında en yüksek puan ortalamasını elde etti. Turizm sektörünün güvenilir portalı otel puan sitesinin yaptığı sıralamada 96 puan alarak Ege otelleri arasında birinci sıraya yerleşti.

1469715436_TD_3692

Titanic Beach Lara & Titanic Deluxe Belek’e Holidaycheck 2016’dan özel ödül 

Titanic Hotels’in Antalya’da hizmet veren Titanic Beach Lara ve Titanic Deluxe Belek otelleri misafirleri tarafından yapılan gerek sayıca gerekse yüksek puanlı yorumlar sayesinde Holidaycheck 2016’da tavsiye edilen oteller sıralamasına girdi.

Titanic Beach Lara %93 tavsiye edilme oranı ve 5.4 puan ortalamasıyla, Titanic Deluxe Belek ise %92 tavsiye edilme oranı ve 5.4 puan ortalamasıyla özel ödül sertifikalarını aldı.

Misafirlerinin beklentilerine ve önerilerine göre konseptlerini sürekli güncelleyen, yenileyen Titanic Hotels, bu özelliği ile de misafir memnuniyetini en üst seviyede tutuyor. Misafir memnuniyetinin yüksek olması ile birlikte “Repeat Guest” oranı da çok yüksek olan Titanic Hotels sektördeki başarısını emin adımlarla devam ettiriyor.

1469715424_TD_3639

#TitanicHotelsResortOtel, #Zirve, #TitanicHotels, #TitanicDeluxeBodrum, #TitanicDeluxeBelek, #Holidaycheck, #TitanicBeachLara

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir