TravelShop Turkey, 200’e yakın tur operatörünü Dubai’de buluşturacak

TravelShop Turkey, ATM Dubai Fuarı öncesinde 200’e yakın tur operatörünü B2B Workshop etkinliğinde bir araya getirecek. 50’den fazla ülkenin katılımıyla gerçekleşecek olan etkinlik, 30 Nisan Cuma günü Marriott Jumeirah’da düzenlenecek.TravelShop Turkey, ATM Dubai Fuarı öncesinde 200’e yakın tur operatörünü B2B Workshop etkinliğinde bir araya getirmeye hazırlanıyor. TravelShop Booking iş birliği ile 30 Nisan Cuma günü Marriott Jumeirah’da düzenlenecek olan etkinliğe 50’den fazla ülkenin katılımı bekleniyor.

Murtaza Kalender: “Türkiye tanıtımına katkı sağlayacağız”

Dubai’de düzenlenecek olan B2B Workshop etkinliğine dair bilgiler veren TravelShop Turkey Kurucu Başkanı Murtaza Kalender şunları söyledi: “Amacımız Dubai ATM Fuarı’na katılan seçkin tur operatörlerine Türkiye’mizi tanıtmak ve ülke turizmini 81 ilde 12 aya yaymak. Bununla beraber turizm çeşitliliğimizi; başta ekoturizm, gastronomi turizmi, kültür turizmi ve düğün turizmi olmak üzere artırarak ülkemize katma değer kazandırmak istiyoruz.’’

Bütçesi olmayan samimi meslektaşlar da dahil tüm sektör davetli!

B2B Workshop etkinliğine tüm turizmcileri davet eden Kalender, sözlerine şunları ekledi: “Dubai’de yapacağımız workshop ve gala yemeğine bütçesi olmayan samimi meslektaşlarımızı misafir etmekten mutluluk duyarız. Bizlerle iletişime geçmeleri yeterli olacaktır. Biz bu çalışmaları daha da çoğaltarak, tüm turizm STK’ları, hava yolu şirketleri ve TGA ile birlikte düzenliyoruz. Tüm turizmci paydaşlarımızla dünyanın birçok yerinde B2B çalıştay yaparak ülkemizi dünya turizminde hak ettiği yere ulaşması için çabalarımızı sürdüreceğiz.”

#TravelShopTurkey #ATMDubaiFuarı #Dubai #DubaiB2BWorkshop #MarriottJumeirah #MurtazaKalender #turizm #etkinlik

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir