Turizoom, 4 yeni proje için dünyaca ünlü otel zinciriyle anlaştı

2023 yılı sonuna doğru büyüme stratejisine hız kesmeden devam eden Turizoom International Hotel Management, dünyaca ünlü otel zinciri Hilton Hotels ile 4 yeni proje için anlaştı.


Turizoom Hotels & Resorts markası altında faaliyet gösteren Turizoom International Hotel Management; Turizoom Business Hotel & Spa Elbistan, Turizoom Beach Resort Kumburgaz ve Turizoom City Hotel Ataşehir’in ardından eylül ayının sonunda Kapadokya’daki en yeni oteli olacak Via Regia Cappadocia Managed By Turizoom Hotel & Fine Dining Restaurant’ı açmaya hazırlanıyor.

4 yeni proje geliyor

Büyüme atağını sadece Türkiye sınırları içinde sürdürmeyip, aynı zamanda uluslararası alanda da dikkat çekici projelere imza atan şirket; Pakistan, Malta, Azerbaycan, Kuzey Irak ve Libya gibi ülkelerde yatırım ve danışmanlık konularında önemli çalışmalar yürütüyor. Sektördeki öncü markalarla stratejik iş birlikleri yaparak başarısını pekiştiren Turizoom, Hilton Hotels & Resorts ile yapılan 4 otel anlaşması kapsamında Trabzon’da DoubleTree By Hilton Suites Hotel Trabzon ve Bursa’da DoubleTree By Hilton Suites Hotel Bursa Nilüfer projelerinin yanı sıra, Marmaris, Mersin ve Siirt gibi şehirlerdeki yeni projeleri ile devam etmeyi planlıyor.

#TurizoomInternationalHotelManagement #ViaRegiaCappadociaManagedByTurizoomHotelFineDiningRestaurant #hiltonhotels #yeniyatırımlar #otel #turizm #yatırım

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir